לימוד גרמנית

לימוד גרמנית

מידע מקיף על לימוד גרמנית בכל הרמות

 

קצת על התחום

גרמנית היא שפה גרמאנית מערבית השייכת לקבוצת השפות הגרמאניות של משפחת השפות ההודו-אירופאיות. גרמנית היא אחת השפות הנפוצות בעולם, והיא שפת האם של כרבע מתושבי אירופה. השפה הגרמנית נקראת Deutsch. פירוש המונח "עממי" ומשמעותו המקורית הייתה ציון לשון העם בניגוד ללשון המשכילים באותה תקופה - הלטינית. הגרמנית שימשה במאה ה-19 ובמידה מסוימת משמשת עד היום כאחת משפות הלימוד העיקריות של תושבי מדינות רבות באירופה.

היכן לומדים

גרמנית ניתן ללמוד, בין השאר, ב: דרך השפה ובדיאלוג. כמו כן ניתן ללמוד גרמנית בשגרירות הגרמנית.

הלימודים

לימודי גרמנית מתקיימים בכמה רמות:

רמת מתחילים- רכישת כלים לתקשורת בסיסית ,דקדוק, רכישת משפטי מפתח לצורכי נסיעה, עסקים או יצירת קשר טלפוני עם דוברי גרמנית.

רמת מתקדמים- הרחבת הידע הקיים בשפה , שיפור מיומנויות השיחה באופן אינטראקטיבי - חווייתי , הרחבת אוצר המילים, לימוד דקדוק מתקדם.

אנגלית עסקית- הבנה של שיחות .שונות המתנהלות בגרמנית , קריאה של כל הכתוב בשפה הגרמנית בדוא"ל או במכתבים, דיבור בטלפון, כתיבה למשלוח הודעות בגרמנית לעמיתים דוברי השפה, התנהלות עם עמיתים גרמניים במישור העסקי, קצת על התרבות הגרמנית.

מה עושים עם זה?

מי שסיים לימוד גרמנית יכול ללמד גרמנית או לעסוק בתרגום, לעבוד בשגרירות הגרמנית, במשרד החוץ, במשרד הביטחון, בארגונים בינלאומיים.

קישור רלוונטי:

לימודי שפות

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
EduCenter - לימודי גרמנית
קורסי גרמנית וייעוץ ללימודים בגרמניה
כתובת: מנחם בגין 114 ת"א
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום קורס גרמנית, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס גרמנית אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
סגור