לימודי הנדסה - לימודי הנדסת תעשייה וניהול

חיפוש מוסדות לימוד ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
לימודי הנדסה
+
לימודי הנדסת תעשייה וניהול
+
שישי

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת רמת גן
תואר אוניברסיטאי ושכר לימוד של אוניברסיטה בתנאים של מכללה
כתובת: פנחס רוטנברג 87, רמת-גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
מכללת העיר פתח תקוה
לימודי B.A ו M.B.A של האוניברסיטה הפתוחה
כתובת: גיסין אבשלום 60 בתיכון אחד העם, פתח תקווה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי הנדסת תעשייה וניהול, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי הנדסת תעשייה וניהול אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בקצב המהיר בו מתפתחת התעשייה של ימינו, יש צורך באדם שיפקח על התהליכים, 'מבוגר אחראי' שידאג לעבודה יעילה של כל מערך הייצור. בוגר לימודי הנדסת תעשייה וניהול הוא בדיוק אותו מבוגר אחראי – אדם שמפקח על הייצור, משאבי האנוש, מערכות המחשוב והמידע ואיכות העבודה.

מהנדס תעשייה וניהול הוא אדם שאחראי על תחומים רבים בחברה, ולכן עליו ללמוד ולהיחשף לנושאים רבים במהלך לימודיו. בניגוד לשאר מקצועות ההנדסה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון כוללים גם הסתכלות על הארגון מהזווית האנושית ואפילו עוסקים בפיתוח מבחינה חברתית.

לימודי הנדסת תעשייה וניהול חולשים על ארבעה נושאים מרכזיים: הנדסת הייצור, מחשוב וניהול מערכות מידע, משאבי אנוש ומדעי החברה וכן מדעים מדויקים. לכן, אם אתה מתעתד להיות חלק מהמסלול הזה, דע כי מצפה לך דרך לא פשוטה עד לתואר – שנחשב היום לאחד המבוקשים בתעשייה, על כל גווניה.

סטודנטים בהנדסת תעשייה וניהול ישלבו בין עבודה מעשית ותיאורטית, וילמדו כמות גדולה מאוד של נושאים, ממדעים מדויקים ומדעי המחשב, דרך ניתוח מערכות וניהולן ועד חקר החברה וניצול מקסימלי של כוח עבודה. הסטודנטים יוכלו גם לבחור לקראת אמצע התואר בתחום התמחות ספציפי מאותם נושאים שהזכרנו כאן.

תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול נמשך ארבע שנים ומעניק תואר B.sc (מוסמך מדעים) או תואר B.Tech (מוסמך טכנולוגיה). הבחירה בין השניים היא לשיקולך בלבד, כשההבדל העיקרי הוא בהמשך הדרך: תואר B.sc יקנה לך אפשרות להמשיך ולהתמחות בתחום במסלול המדעי, גם בתואר השני והשלישי.

מספר המוסדות המציעים לימודי הנדסת תעשייה וניהול בארץ גדול מאוד היום: חמש האוניברסיטאות מציעות תואר ראשון בתחום ואיתן גם מכללות רבות, כמו מכללת אפקה בתל אביב, המכללה להנדסה ירושלים, אורט בראודה בכרמיאל, המרכז האוניברסיטאי באריאל והמרכז האקדמי רופין. חלקן מציעות גם לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר שני.

רוצה 'להנדס' את ענף התעשייה המקומי והעולמי? למד עוד באתר iLimudim על המסלולים המציעים לימודי הנדסת תעשייה וניהול

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור