תקשורת ואומנויות הבמה - קורסים בתחום התקשורת

מוסדות הלימוד לתקשורת

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
תקשורת ואומנויות הבמה
+
קורסים בתחום התקשורת
+
ירושלים והסביבה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מוסררה - בית הספר לצילום, מדיה ומוסיקה חדשה
האנשים יוצרים את ההבדל
כתובת: הע"ח 9 ת"ד 32356, ירושלים,91323
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת "שמחת הלב"
כתובת: תל אביב, ירושלים, חיפה, רחובות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
קורס מספרי סיפורים - אומנות ההופעה לפני קהל
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורסים בתחום התקשורת , ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורסים בתחום התקשורת אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
מאז חדרה הטלוויזיה לכל בית, התקשורת הפכה להיות חלק בלתי נפרד משגרת היומיום של האדם. דברים רבים נקבעים ומשתנים דרך התקשורת, כמות המידע שנמצאת ברשותו של כל אחד עצומה והעולם עצמו הפך למעניין ומרתק. היום ישנם מגוון קורסים בתחום התקשורת, שיכולים להפוך אותך לחלק מהעשייה המרתקת הזו.

התקשורת כוללת את כל האמצעים העומדים לרשות האדם כדי לפרסם דברים, לדון בהם, להשתעשע ולדלות מהם אינפורמציה, כמו: הרדיו, הטלוויזיה, האינטרנט, העיתון וכדומה. היום, תעשיית התקשורת הישראלית מפרנסת אלפי אנשים המומחים בכתיבה, עריכה, הגשה, פרסום, שיווק ועוד.

מוסדות רבים מציעים היום תארים במגוון מסלולים מעולם התקשורת, למעוניינים לרכוש השכלה אקדמית. עם זאת, לַרוב המסלולים הללו נחשבים לתיאורטיים יותר ומתאימים למי שרק החל את דרכו בתחום ורוצה בעיקר להבין מהיכן צמחה התקשורת ומה הגורמים להתפתחותה. אם תרצה לצבור ניסיון מעשי, מומלץ שתפנה לכיוונים לימודיים אחרים.

קורסים בתחום התקשורת הם הערוץ הטוב ביותר לרכישת ניסיון מעשי בתחום התקשורת. אמנם זו התנסות מעשית בסיסית וקצרה יחסית, אך היא תעניק לך את כל הכלים הנחוצים כדי להשתלב בתעשייה הזו בבוא העת. בנוסף, תוכל באמצעות הקורסים הללו להבין האם התקשורת היא באמת התחום המתאים לך.

תוכל לבחור מתוך רשימה של עשרות קורסים בתחום התקשורת את ההתמחות המתאימה לך, ואולי אף כמה כאלו. ישנם קורסים קצרים יחסית – כמו קורס רדיו וקריינות – ומולם קורסים ארוכים מאוד, כמו לימודי תיאטרון ומשחק, שנמשכים גם שלוש שנים (אך לא מעניקים תואר אקדמי).

לימודי התקשורת לתעודה נחשבים היום למבוקשים מאוד ומוצַעים במספר מוסדות לימוד – כאלו המעניקים גם תואר ראשון, כמו אוניברסיטת חיפה, וכאלו שמתרכזים אך ורק בהכשרה המקצועית, כמו בית הספר לטלוויזיה 'הברזל 23' בתל אביב. מומלץ לבחור בקורס שמבטיח כמה שיותר הכשרות מעשיות ואף יצירת קשרים עם אנשי התעשייה בארץ ובחו"ל.

רוצה להיות איש תקשורת מצליח? בחר לך אחד משורה של קורסים בתחום התקשורת, עליהם תוכל לקרוא באתר iLimudim

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור