זינוק

זינוק - מידע כללי

פסיכומטרי ללקויי למידה

צור קשר עם מוסד הלימודים
077-5264000
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

זינוק הוא מכון ההכנה היחיד בארץ שפיתח שיטה ייחודית המותאמת ללקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז הזקוקים לרכישת ושיפור אסטרטגיות למידה ולכן אינם יכולים להסתפק בהדרכה הרגילה. 

זינוק הוא בית הספר היחיד בארץ שנועד לפסיכומטרי בלבד וללקויי למידה בלבד. לזינוק סניפים בתל אביב, ימודיעין- מכבים- רעות,ירושלים, חיפה ובאר שבע.

התלמידים לקויי הלמידה מקבלים בזינוק יותר מכל תלמיד "רגיל":

• התאמת שיטת הלימוד - השיטה והחומרים פותחו ונבנו במיוחד עבור לקויי למידה
• עזרה בקבלת התאמות והקלות בבחינה הפסיכומטרית- 90% מתלמידי זינוק מקבלים
• לימוד בכיתות קטנות - בין 8-16 תלמידים בכיתה
• קורס ארוך - 62 מפגשים, פי 3 יותר שיעורים ותרגולים מבתי ספר אחרים
• הלימודים מתחילים מהבסיס- 20 מפגשי מבוא בגיאומטריה, אלגברה, אנגלית ואוצר מילים

הצוות של "מרכז זינוק" מורכב ממומחים שמכירים היטב את הצרכים שלך. במסגרת הלמידה שולבו שיטות ייחודיות שמטרתן להתמודד ולעקוף את הלקות שלך. בבניית הקורס נלקחו בחשבון מחקרים עדכניים בתחום ובעיקר הניסיון הרב שצבר צוות הפיתוח מהכנת תלמידים רבים בעלי לקויות שונות לבחינה הפסיכומטרית. 

ב"מרכז זינוק" ישנה סביבת לימודים "משפחתית" ותומכת, שמבינה גם את הצרכים הרגשיים שלך. הרגשות והתחושות הם חלק בלתי נפרד מחוויית הלמידה ובזינוק יש צוות שמבין את הקשיים והאתגרים הניצבים מולך.  הצוות של "מרכז זינוק" זמין 24 שעות ויעשה כל שביכולתו כדי לסייע לך ולתמוך בך. אחרי הקשיים הרבים בהם נתקלת בעבר במסגרות הלימודים השונות, ב"מרכז זינוק" תהיה לך חוויה מתקנת גם מבחינה לימודית וגם מבחינת הגישה של המערכת לצרכים שלך.

 

רק בזינוק - יועץ מיוחד ללא תוספת תשלום, המלווה אותך מהפסיכומטרי ועד האוניברסיטה! הליווי מתחיל משלב הגשת המועמדות לקורס, דרך קורס ההכנה לפסיכומטרי, סיוע בקבלת התאמות והקלות, מתן המלצות על גורמים רפואיים רלוונטיים, סיוע ברישום לאוניברסיטה או מכללה, סיוע בקבלת מלגות ועד סיוע בקבלת התאמות המגיעות לך גם באוניברסיטה!

צור קשר על מנת לבדוק התאמתך!

בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
שכר לימוד: פרטי, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: אין
כתובת: סניפים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור