האקדמית גליל מערבי

האקדמית גליל מערבי - מידע כללי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון בתיאטרון
תיאור התעודה:
.B.A תואר ראשון בתיאטרון


תחומי לימוד:

החוג ללימודי תיאטרון הוא תכנית לימודים חדשה וייחודית לתואר B.A. בישראל, ומציעה שתי מגמות לימוד: מגמת תיאטרון חינוכי-קהילתי ומגמת תיאטרון – מחול.

ייחודה של התכנית הוא בשילוב לימודים אקדמיים עם טיפוח מיומנויות אמנותיות ויצירתיות. תכנית זו מאפשרת הכשרה אקדמית וחווית לימודים עשירה ותומכת בידע רב תחומי ליוצרי תיאטרון, מחול, אנשי חינוך, במאי קהילה ובית ספר במחול ודרמה.

ארבעת מרכיבי התכנית:

  • שיעורים משותפים לשתי המגמות הכוללים קורסי חובה ובחירה ובהם דגש על מתודולוגיה, שיטות מחקר, תיאוריה, והיסטוריה של תיאטרון ומחול במזרח אסיה ובמערב (כאמנויות "אחיות"). 
  • שיעורים עיוניים
  • שיעורים יישומיים נפרדים לשתי המגמות - בין הקורסים הנלמדים: מחול מודרני, בלט קלאסי, בוטו, רפרטואר, אלתור, קומפוזיציה ופרויקט גמר; יסודות הבימוי בתיאטרון החינוכי ובתיאטרון הקהילתי, משחק למתקדמים, הנחיית שחקנים ותנועה בינאישית ועוד.
  • שיעורי העשרה משותפים לשתי המגמות בתחומי דעת משלימים

מגמת תיאטרון חינוכי - קהילתי

ההכשרה המקצועית מתבצעת בהנחיית שחקנים, במאים ואנשי חינוך, ומטרתה הינה הכשרה אקדמית ליוצרי תיאטרון, מחול, אנשי חינוך בתחומי התיאטרון והדרמה, במאי קהילה ובית ספר בתחום הדרמה.

מגמת תיאטרון - מחול

מפגש עם מגוון רחב של צורות מחול מאפשר קבלת תובנות מרתקות המתייחסות להסטוריה, להשפעות ולהקשרים של המחול. התכנית עובדת באופן הדוק עם להקת המחול הקיבוצית ובראשה רמי באר, כוראוגרף הבית של הלהקה.


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור