אקדמיית LFA

אקדמיית LFA - מידע כללי

האקדמיה למקצועות היופי והמקצועות החופשיים

צור קשר עם מוסד הלימודים
04-9884743
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

LFA YOU האקדמיה ללימודי מקצועות היופי והמקצועות החופשיים

 

הלימודים אצלנו מיועדים לכולם. לבעלי השכלה תיכונית מלאה או חלקית, לבעלי מקצועות קיימים, לבעלי השכלה אקדמית, למי שחווה אי הצלחות בלימודיו בעבר ולמי שמעוניין בהעשרה אישית .

באקדמיה לא מחכים לתוצאות בסוף הלימודים,  אנו מאמינים בתוצאות כבר מהדקה הראשונה  כי עם תוצאות אי אפשר להתווכח!

טכנולוגיית  LFA מבוססת על ידע+ הצלחה.

אנו באקדמיה רוצים להראות לכל אחד ואחת שלכל מטרה וחלום בחיים ישנם הכלים שיכולים לעזור לממש אותם בצורה הטובה והמושלמת ביותר.

השיטה שלנו פועלת כך שכל תלמיד באקדמיה, לא משנה מה הרקע שהוא מביא עמו, יחווה שרשרת של הצלחות כבר מתחילת המסלול. כך הצלחה אחר הצלחה, ניצחון קטן אחר ניצחון קטן, תוך הכוונה, עידוד וליווי צמוד שלנו, נבנה הביטחון בעצמכם וביכולות שלכם.

חזון האקדמיה

חזון אקדמיית LFA הוא ליצור סביבה של אנשים מצליחנים ועצמאיים בעזרת טכנולוגיית הלימוד הייחודית של אקדמיית LFA

הכוונה שלנו היא לעזור לתלמידים ליזום הצלחות ולחוות חופש ביטוי עצמי ובטחון כלכלי, וזו תהיה ההוכחה לכך שטכנולוגיית LFA עובדת.

הקורסים שלנו

האקדמיה מציעה לכלל הציבור הרחב להשתתף במגוון עצום של קורסים העוסקים, באופן ישיר או ישיר פחות בענף הקוסמטיקה. קהל היעד מזוהה כאמור עם כל מי שניחן בחוש אסתטי מפותח והיה מעוניין להפוך את התחביב למקצוע מכניס ומרוויח. הקורסים שמוצעים בבית ספר הינם, קורס איפור מקצועי, אישי או קבוע, קורס לעיצוב גבות, קורס שעוות והסרת שיער על ידי שעווה, קורס אפילציה, קורס עיסוי שוודי או עיסוי רגיל, קורס מזכירות רפואית, קורס שזירת ריסים, קורס קוסמטיקה מקיף, קורס הום סטיילינג ועוד.

שיטת הלימוד של אקדמיה LFA

שיטת הלימוד הייחודית של אקדמיית LFA מבוססת בראש ובראשונה על ידע והצלחה במקביל. האני מאמין של האקדמיה בא לידי ביטוי החל מהשיעור הראשון שבו התלמיד יזכה לחוות כיצד הידע שברשותו תורם להצלחתו האישית, לבניית עצמו וביטחונו האישי בתחום הקוסמטיקה והטיפוח. הלימודים באקדמיה מתנהלים בסביבה ניטראלית ונטולת אגו כשכל מטרתם הינה למצות את מלוא הפוטנציאל והכישורים הייחודים לכל תלמיד. מדובר בעיקרון מרכזי המהווה נר לרגלי צוות המורים והמנחים באקדמיה.

צוות המורים

צוות המורים והמנחים בבית הספר LFA מתמחה בהוראה מקצועית אשר מתמקדת אך ורק בתכני הלימוד ושמה בצד את כל המועקות של היום, הלחצים והאגו שלעתים מאפיים סביבת לימודים שכזו. היעוד של פרידמן התברר לה לימים דרך ההוראה וחוויית הלמידה, כאשר היא גילתה שיצירת שינוי בקרב אנשים מעניק לה סיפוק רב. כתוצאה מכך החלה לשקוד על מציאת דרכים יעילות להגיע לכל תלמיד ותלמידה בבית הספר, להוציא ממנו את הפוטנציאל הגלום בו ואת סכך כל הדברים אותם הוא יודע לעשות בצורה האידיאלית.

.

קורסי יופי וקוסמטיקה
קורסי כספים ושירותי משרד
קורסי מחשבים
קורסי תיירות ומלונאות
תוכנות גרפיקה ועריכה
קורסי רפואה משלימה
קורסי אמנות ומקצועות העיצוב
קורסי בריאות ורפואה
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: רחוב הכבאי 3, כרמיאל

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור