אקדמיית LFA

אקדמיית LFA - מידע כללי

האקדמיה למקצועות היופי והמקצועות החופשיים

צור קשר עם מוסד הלימודים
04-9884743
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
קורס ציפוי אקריל לציפורני הרגליים
תיאור התעודה:
תעודה בינלאומית מטעם אקדמיית LFA.


משך הלימודים:
3 מפגשים

זמני לימוד:
לימודי בוקר

תחומי לימוד:

הקורס הוא קורס מקצועי וממוקד המיועד לבעלות מקצוע מנוסות בתחום מניקור פדיקור ובניית ציפורניים. הקורס מאפשר להרחיב את הידע המקצועי בתחום עיצוב ותיקון הציפורן וכן טיפוח כף הרגל.

תיקון ובניית ציפורני הרגליים באמצעות האקריל נותן מענה לצרכים אסתטיים של הלקוח, במקרים בהם נפגעה הציפורן עקב מחלה, תאונה או חבלה.

כיצד מבצעים זאת?

אפשרות 1:טיפול לשדרוג המראה האסתטי בלבד.

אנו שמים ציפוי אקרילי על ציפורניים בריאות ולא פגומות כדי לשפר את צורתן מבחינה חזותית. הלקה על פני שכבת האקריל מחזיקה מעמד עד 4 שבועות .

יש לבצע את הטיפול לאחר פדיקור מיכשורי (יבש ) בלבד. אין להשרות בשום פנים ואופן. לאחר עיבוד הציפורניים במכונה, שמים פריימר. בשלב הבא אנו בונים את שכבת האקריל.יש לקחת בחשבון שמדובר בטכניקה שונה מזו המשמשת לבניית ציפורני הידיים. לאחר ששמים את החומר מעצבים את הציפורניים בעזרת ראש עבודה גליל יהלום.

לאחר ציפוי ציפורני הרגליים באקריל על הלקוח להשתמש באופן רציף בחומר מונע פטרת. אנו ממליצים על חומר מתוצרת חברת KAART. יש להשתמש בו פעמיים ביממה :טיפה אחת בבוקר ואחת בערב.

אנו  ממליצים על הסרת הציפוי לאחר חודשיים.

יש להסיר את הציפוי לחלוטין, לבצע פדיקור מיכשורי ולאחר מכן ניתן לצפות את הציפורניים שוב.

אפשרות 2: ציפוי אקרילי למטרת שחזור והשלמת ציפורניים פגומות ותיקון ציפורן חודרנית.

במקרה זה מדובר בטיפול רפואי יותר מאשר אסתטי.

הכנת הציפורן לשחזור הנו שלב חשוב ביותר. נבצע פדיקור מכשורי. במרבית המקרים יש להסיר חלק מלוח הציפורן. נשאיר חלק קטן מהציפורן באיזור המטריקס.יש לספוג את כל הנוזלים ולנקות היטב את מיטת הציפורן. לאחר שלב זה נשים את החומר האקרילי בצורת ציפורן חדשה. יש לקחת בחשבון שמדובר בטכניקה שונה מזו המשמשת לבניית ציפורני הידיים. לאחר ששמים את החומר מעצבים את הציפורניים בעזרת ראש עבודה (גליל יהלום?).

יש להקפיד ולהתאים את צורת הציפורן לצורת האצבע.על הציפורן לכסות את מיטת הציפורן וכרית האצבע.

אנו ממליצים להסיר את הציפורניים בכל טיפול ולבנות אותן מחדש על מנת למנוע את התפתחותן של הפטריות. כמו כן אנו ממליצים  על שימוש בחומרים מונעי פטרת.

נעילת נעליים סגורות ולוחצות אינה מומלצת.


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור