אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
לימודי תואר שני בהתפתחות הילד - לימודים בינתחומיים
תנאי רישום:
- תואר ראשון תואר ראשון לפחות ממוסד מוכר בארץ או בחו"ל במקצוע רלוונטי (עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, סיעוד, חינוך, משפטים, פיזיותרפיה, פסיכולוגיה וכל תחום אחר שניתן יהיה להראות את הרלוונטיות שלו ליעדי התכנית)
- 3 שנות ניסיון בעבודה הקשורה עם ילדים
- ציון סופי של 85 לפחות בלימודי התואר הראשון
- ראיון אישי
- מבחן כניסה באנגלית


תיאור התעודה:
תואר מוסמך מהאוניברסיטה במדעי החברה בתכנית הבין-תחומית בהתפתחות הילד


משך הלימודים:
2 או 3 שנים

תחומי לימוד:

התכנית ללימודי תואר שני בהתפתחות הילד של אוניברסיטת חיפה, הינה תכנית ייחודית שמעניקה  מענה רחב ומעמיק לתחומי דעת הקשורים להתפתחות הילד.

התכנית מתבססת הן על הידע שהצטבר בקהילה הבינלאומית של חוקרי התפתחות הילד, והן על התרומה למחקר וליישום שהתפתחו במרכז לחקר התפתחות הילד באוניברסיטת חיפה. מרכז זה משמש תקופה ארוכה מוקד מדעי בינלאומי מוביל בתחומים רבים הקשורים להתפתחותם ורווחתם של ילדים ונוער.

הערות באשר לתנאי הקבלה-

* יתקבלו לתכנית גם תלמידים מצטיינים שהתואר הראשון שלהם איננו בתחומים הנ"ל אם הם יהיו בעלי ניסיון רב ומוטיבציה גבוהה לרכוש ידע בהתפתחות הילד. יינתנו השלמות על פי הצורך ולפי הרקע של כל תלמיד ותלמיד.

* ועדת הקבלה תשקול לגופו של עניין מועמדים שאינם עומדים באופן מלא בכל תנאי הקבלה.

* התכנית מיועדת לעובדים סוציאלים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, רופאי ילדים, רופאי משפחה, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים, אחיות בריאות הציבור ואחיות במחלקות ילדים, שופטי משפחה ונוער, עורכי דין בתחום המשפחה, אנשי מדיניות ציבורית ואחרים.

* הלימודים יתקיימו בימי חמישי אחה"צ ושישי בבוקר, כדי לאפשר שילוב בין המשך עבודה סדירה עם לימודים.

הערות:
*שנתיים, בימי חמישי אחה"צ וביום שישי בבוקר (עבור תלמידים במסלול עם תזה עשויה להידרש שנה שלישית).*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור