פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

Sagi | 11:40  25/02/13
שלום, אני לקראת סיום תואר ראשון בכלכלה וניהול. אני מעוניין להמשיך ללמוד חשבונאות כדי לקבל מקצוע פרקטי. כרגע בתהליכים להנפקת אזרחות רומנית. אני אשמח לקבל כמה שיותר פרטים בנושא, מה שגם האנגלית שלי היא ברמת שיחה ולא מעבר. האם הדבר פקרטי? (הרי שהלימודים עצמם קשים, אז להוסיף את קושי השפה?). בנוסף: מהם עלויות שכ"ל? אורך הלימודים? (האם צריך ללמוד את כל התואר מההתחלה או שניתן לבצע רק "השלמה" כמו בחלק מן המקומות בארץ) כיצד מבצעים סאטז' באנגליה?. האם יש חברות שיכולות לעזור לי לקבל מידע מדוייק מהארץ? תודה.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 14:21  25/02/13
שלום שגיא בכדי ללמוד בבריטניה יש צורך ברמת אנגלית גבוהה למדי , אותה מוחיכים דרך מבחן ה IELTS שכר הלימוד משתנה מאוניברסיטה לאוניברסיטה , ויש לבצע חיפוש ראשית כל בין האוניברסיטאות בכדי למצוא את אלו המענינים אותך, כל אוניברסיטה מפרסמת באופן גלוי וברור את שכר הלימוד שלה לתלמידים בין לאומיםץ בכדי להיחשב כסטודנט אירופאי עליך לחיות ולעבוד במשך שלוש שנים רציפות טרום ההרשמה ללימודים באחת ממדינות האיחוד האירופאי את הלימודים תצתרך ללמוד במלואן והסטאז הוא בדיוק כפי שהוא בארץ , החיפוש הוא בדרך כלל עצמאי. בהצלחה
ובמידה ואני מסיים השלמה בראיית חשבון בארץ, עליי להשלים סאטז' ובחינות באנגליה? אם כן מהו אורך הזמן?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 09:59  26/02/13
שגיא שלום בבריטניה ישנם סוגים שונים של תחום החשבונאות , על פי התחום שתלמד תוכל לגשת לבחינה מתאימה בבריטניה עבור רישיון. בדרך כלל דורשים ניסיון תעסוקתי ולא סטאז בהצלחה
סגור