פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום אני מתעניינת בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה באנגליה (לא קליני). לאחר למידת הנושא ממקורות מידע ברשת, טרם הבנתי מהו תהליך ההרשמה וכיצד מתבצע, זאת אומרת, מה קודם? באיזה שלב עלי לעבור את מבחן הIELTS? האם רק אחרי שקיבלתי בו ציון מספק ניתן להגיש בקשה ללימודים ולבסוף לבקש מלגה? האם את המלגה ניתן לבקש טרם הגשת הבקשה ללימודים או טרם אושרו? האם ישנן שלבים נוספים שפספסתי? מלבד לאלה, יש לי לא מעט שאלות ספציפיות ללימודי, כגון: 1. כיצד אדע האם התעודה הבריטית זהה לזו שבארץ, למשל האם Health Psychology שווה ערך לפסיכולוגיה רפואית בארץ? 2. כיצד ניתן לקבל רשימה של האוניברסיטאות הבריטיות שתאריהן מוכרים בארץ? 3. האם לאחר סיום התואר עלי לעבור מבחן נוסף בארץ? תודה, עדי.
לין פלדמן | 14:45  29/09/10
עדי שלום תודה על פנייתך את מבחן ה IELTS ניתן לעשות לאחר שהתחלת את תהליך ההרשמה מול האוניברסיטה. למלגות רצוי להגיש בקשות רק לאחר שקיבלת אישור קבלה או לפחות אישור על תנאי , רוב המוסדות המעניקים מילגות לא יקחו את הבקשה בחשבון אם אין אוניברסיטה שכבר מעונינת לקבל אותך ללימודים. אני מקווה שבמהלך החיפושים שלך ברשת ביקרת גם באתר של המועצה הבריטית , אם לא אני מאוד ממליצה לך לבקר בו בכדי לקרוא את כל התהליכים שיש בהם צורך מלבד הבקשה ללימודים עצמה. www.britishcouncil.org/israel לגבי הכרת התואר שלך , יש לפנות אל המועצה להשכלה גבוהה בכדי לבדוק אם האוניברסיטה מוכרת בארץ , באופן עקרוני ניתן לומר שרוב האוניברסיטאות בבריטניה אכן מוכרות בארץ. לגבי ההכרה של משרד הבריאות אני מרצפת לך לכאן לינק לדרישות של משרד הבריאות לתארים בין לאומיים. בנוסף אני ממליצה לך לבקר באתר של : United Kingdom Council for Psychotherapy (UKCP) www.psychotherapy.org.uk לרשימת מוסדות לימוד המאושרות ללמד פסיכולוגיה לתארים מתקדמים בהצלחה
סגור