פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

דין | 22:49  21/04/10
מחש מידע על לימודים בנושא זה. בחו"ל זה נקרא AUTOMOTIVE ENGENEERING האם קיים משהו דומה גם בארץ ?
שמיר שני | 10:48  22/04/10
דין שלום, ככל שידוע לי אין לימודים לתואר מהנדס רכב בארץ. בעבר הבנתי שדובר על פתיחת תואר שני בהנדסת רכב בטכניון אך הדבר עדיין לא קיים כיום. ישנם מוסדות המלמדים לדיפלומת הנדסאי מכונאות רכב אך מדובר במסלול שאינו אקדמי, כלומר תעודה ולא תואר. לימודי הנדסת מכונות אומנם יותר כללים אבל יוכלו בעתיד לסייע לך להשתלב בתעשיית הרכב. בהצלחה, שני
ליאור | 16:25  22/04/10
אהלן דין, לצערי אין לימודי הנדסת רכב בישראל, זאת בשל העובדה הפשוטה- אין חברות המייצרות רכב בישראל לכן אין ביקוש למקצוע ואין ביקוש ללמוד את המקצוע. במידה ואתה מאוד מתעניין במקצוע הייתי ממליץ לך ללמוד את המקצוע בחו"ל אני מעריך יש עתיד למקצוע הזה בארץ וכי עד שתסיים את הלימודים תוכל למצוא עבודה בארץ בייחוד בתחום תעשיית הרכב הצבאית. בהצלחה ליאור גורן http://www.handesaimguide.co.il/
יעקב | 19:49  22/01/11
צר לי לשמוע עובדות אלו. מכללת אפקה התחייבה בכינוס שנערך בנושא פתיחת מסלול לימודי הנדסת מכונות בהתמחות מערכות רכב בו היתי נוכח , לפני למעלה משנה לפתוח מגמה זו, בתקופה זו. חבל שכך פני הדברים מתנהלים . זו לא רצינות ...
sharon | 16:44  05/05/10
שלום, מכללת אפקה הגישה בקשה לפתוח מסלול של התמחות בהנדסת רכב אנו מחכים לאישור סופי מהמל"ג לפני שנפרסם אבל ממליצה לך לעקוב בחודשים הקרובים בהצלה
סגור