פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום , אני בת 20 עומדת להשתחרר בינואר הקרוב , מאז היותי ילדה קטנה חלומי הוא היה ללמוד משפטים , להתקדם לתואר שני ולהתקדם בתחום ובסופו של דבר להיות שופטת ומרצה באוניברסיטה .. אך לפני כול החלומות הגדולים שלי אתחיל בשאלה הפשוטה למדי , איפה כדאי לי ללמוד ? מה יהיה הצעד הטוב ביותר בעולם המשפטים ? מאיזה מקום אוכל לצאת עם תואר וש"יחתפו" אותי לסטאז ? חשוב לי לציין שיש לי בגרות מלאה בהצטיינות וממוצא של 110 , בנוסף עומדת לעשות פסיכומטרי
המוסדות הכי נשחבים הינם : אוניברסיטת תל אביב אוניברסיטה עברית אוניברסיטת חיפה אוניברסיטת בר אילן כאשר תל אביב ועברית מדורגות הכי גבוה בין מוסדות בארץ ללימודי משפטים ולשם עליך לכוון שיהיה בהצלחה
מנהל פורום לימודי משפטים | 06:22  19/10/16
שלום רב. עקרונית בהנחה שתקבלי פסיכומטרי גבוה ותוכלי להתקבל לכל מקום, כמובן שאין סיבה שלא להירשם לאחת האוניברסיטאות. מבחינת התמחות - יש תחרות רבה מאוד כמובן. צריך לסיים בציונים מאוד גבוהים מההתחלה ולדאוג לשילוב כל מיני סדנאות וקליניקות בתחום המשפטים כדי לקבל המלצות ולהראות על עשייה משמעותית, ידע ויכולות. גם אם תלמדי בסוף במכללה עובדה היא שבוגרי מכללות משתלבים בכל מקום (כולל פרקליטות, כנסת, והמשרדים המובילים בארץ). מציע לבקר במספר מקומות בעצמך, לבדוק מול יועצי רישום אם מגיעה לך אולי מלגה - בעיקר במכללות. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור