פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום לך, לצערי, נמחקה בטעות הודעתך מהפורום. לגבי שאלתך על המכללה למנהל - האם אתה מתכוון ליועצות הלימודים של החוג למדעי המחשב או ליועצות הלימודים של החוגים האחרים (מנהל עסקים, למשל)? עם מי דיברת ואצל מי היית? (תמוה בעיני שמסרו לך פרטים שאינם תואמים את הכתוב באתר. עפ"י הידוע לי, מקפידים על סנכרון בין השניים.) לגבי שאלתך לגבי המרכז הבינתחומי, אני מציע שתפנה את השאלה ישירות למרכז הרישום שם. אכן, מן הראוי שכל מוסד אקדמי יציג בפומבי את תנאי הקבלה לחוגים השונים בו. בהצלחה! רפי
התכוונתי ליועצת הלימודים של החוג לכלכלה. עפ"י אתר האינטרנט של המכללה למנהל, ישנם שני מסלולי רישום: עפ"י המסלול הראשון יוכל להירשם מועמד שהציון לאחר הצבה בנוסחה יהיה גבוה מ-83... הציון שהתקבל אצלי לאחר ההצבה בנוסחה הינו גבוה יותר מ83 כלומר, עפ"י המסלול הראשון אני אמורה להתקבל. ועפ"י המסלול השני נדרש ממוצע בגרות משוקלל בציון 85 ומעלה. גם על פי מסלול זה, אני אמורה להתקבל. אך יוצעת הלימודים טענה שממוצע המשוקלל הנדרש הינו 90 ומעלה. האם יש טעות באתר ? יכול להיות שיועצת הלימודים לא חישבה נכון את הציונים שלי ? אשמח אם תוכל לעזור לי ותודה מראש.
רפי בר-כאן | 20:47  07/08/09
שלום, יתכן שהיועצת טעתה בחישוב. הייתי בודק זאת עם יועצת אחרת. לחילופין ואם לא תבואי על סיפוקך, תמיד תוכלי לבקש להיפגש עם איש סגל בחוג (הדיקן או סגנו). בהצלחה, רפי
סגור