שלום, לפני כחצי שנה סיימתי תואר ראשון בכלכלה וניהול. במשך כעשרה חודשים עבדתי בתפקיד של תקציב ובקרה (כסטודנטית לכלכלה). אני מרגישה שזה לא המקום שלי והייתי מעוניינת לפנות לתחום המחשוב בכלל ומערכות מידע בפרט. מצאתי שיש מסלול של הטכניון לאקדמאים בניתוח והנדסת מערכות מידע. שאלה שלי היא האם ניתן לשלב את שני התחומים- כלכלה ומערכות מידע? האם יש מה לעשות בשוק העבודה עם התעודה ולא התואר? . תודה מראש
לנה שלום, אינני מכירה קורס של בניתוח והנדסת מערכות מידע כלימודי תעודה. אשמח אם תשלחי אלי סילבוס הקורס ואוכל לבדוק עבורך עם אנשי מקצוע. תודה, מונה בר-גיל
איך אפשר להעביר לך את הסילבוס? לא מצאתי פרטי התקשרות
אבל אני שולחת לך קישור לתכנית http://yad2.yoram.co.il/ts.cgi?tsscript=institute/index&inst_id=3355&tag=2&cou_id=20794 שוב תודה!
לנה | 21:22  24/06/10
סליחה על הבאלגן
לנה שלום, הסילבוס שמופיע בקישור המצורף קצר מדי, לכן עייינתי באתר של הטכניון עצמו בפירוט המלא יחד עם מומחה נוסף בתחום המחשבים. 1- אכן מדובר בנושאים רלוונטיים לשוק העבודה ובמכלול מאד רחב של תחומים. כמו כן, אני מאד אוהבת קורסים שמלווים בפרויקטים מעשיים, מאחר והדבר מאפשר יישום מעשי לחומר הנלמד. 2- החסרון היחיד שמצאתי או אולי פספסתי: האם במסגרת הקורסים, ניגשים הסטודנטים לבחינות חיצוניות. למשל- האם במסגרת לימודי .NET ניתן לגשת לבחינות הסמכה של מייקרוסופט MCPD? בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור