פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 22:41  27/06/10
שלום, אני מתעניינת לגבי לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ו NLP אין לי תואר ראשון ולכן רציתי ברר: האם בעתיד הקרוב כדי לעסוק בפסיכותרפיה הוליסטית ודימיון מודרך יהיה צורך בתואר ראשון לא משנה במה כפי שמבוצע בתזונה הוליסטית? ובקשר לתזונה הוליסטית, נאמר לי ע"י מטפלת בתחום שאין לא תואר ראשון שיש חוק אבל אין במדינה אכיפה שלו, אז כך שזה לא משנה. האם זה באמת נכון ובאמת ניתן יהיה לעסוק בתור תזונאית בבית ללא תואר ראשון אחרי הלימודים של 3 השנים באחת מהמכללות לרפואה משלימה? תודה
גיל וינבאום | 14:02  28/06/10
שלום יעל, להלן התשובה לשתי שאלותייך. פסיכותרפיה ו-NLP NLP- לא יהיה מקצוע אקדמי ולכן אין לך בעיה בנושא. לגבי פסיכותרפיה- הוא מקצוע שכבר נלמד כתואר שני באוניברסיטה ולכן התנאים ברורים וידועים. לגבי פסיכותרפיה הוליסטית- אף אחד כיום לא יכול לנבא מה ואם יהיו הקריטריונים האקדמיים לגביו. תזונה הוליסטית: אכן עבר חוק המחייב תואר ראשון ואכן אין אכיפה... יחד עם זאת אני ממליץ לך (ולשאר המתעניינים שפונים אלינו) ללמוד נטורופתיה ולא תזונה הוליסטית. כך את לומדת מסלול מאתגר ומגוון יותר, מקבלת הרבה כלים אבחוניים וטיפוליים שאינם כלולים במגמת התזונה ההוליסטית וגם...אין בעיה חוקית כך שזה נכון יותר בכל הרמות מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור