פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מונה | 08:25  11/05/10
טוב אז יש את הקולג' לרפואה משלימה , מירב, רידמן ,מדיסין וכל מה שעולה הרבה ומשאיר אותך עם תעודה שאף אחד לא מתעניין בה. אז איפה כדאי ללמוד את התחום?...מה המקום שאפשר לומר שמתמחה בזה . אני אשמח אם למישהו יש מושג בנושא
גיל וינבאום | 11:43  11/05/10
שלום מונה, התאכזבתי לקרוא את צורת ההתבטאות שלך.... תחום הרפואה המשלימה הוא תחום שמשלב בין ידע נרחב ואומנות טיפולית... בין גוף ובין נפש. לכן, כאדם שמעוניין ללמוד תחום טיפולי , אני לא מבין מאיפה המסקנה שהלימודים הם "... וכל מה שעולה הרבה ומשאיר אותך עם תעודה שאף אחד לא מתעניין בה". אני מציע לך לנסות לבטח את עצמך בביטוח אחריות מקצועית או להתקבל לעבודה בגוף ציבורי או לחילופין כמטפלת מומלצת במסגרת סל הביטוחים של חברות הביטוח בלי תעודת הסמכה... כנראה שתגלי שה "תעודה שאף אחד לא מתעניין בה" היא קריטית לעיסוקך במקצוע.. לשאלתך גופה: כל המכללות שציינת הן רלוונטיות לתחום. בנוסף את יכולה לבדוק גם בסמינר הקיבוצים, קמפוס ברושים וראן צמחים. לגבי הקריטריונים לבחירת מכללה, את מוזמנת לקרוא את תשובתי לתמי, כאן בהמשך הפורום. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור