פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

ג'ניה | 16:49  05/01/10
שלום , שמי ג'ניה אני בת 29 . סיימתי תואר בביוכימה ומדעי המזון אך ההרגשה שלי שיעודי לא שם. אני בחורה שאוהבת לעזור לאנשים ולא פעם אמרו לי שמתאים לי להיות מטפלת. חוץ מזה אמרו לי גם שמגע שלי מאוד נעים. חשבתי ללמוד שיטה שנקראת עוצמת הרכות כי זאת שיטה שלא דורשת הפעלת כוח רב כי אין לי הרבה כוח בידיים. אשמח לשמוע דעתך על שיטה זו והאם יש ביקוש בטיפול בשיטה גם באופן פרטי וגם במקומות כמו קופות חולים , בתי חולים וכו' תודה מראש על התשובה
גיל וינבאום | 19:44  06/01/10
שלום ג'ניה, באופן כללי, השיטה תפסה תאוצה בשנתיים האחרונות והיא מקובלת ככלי מנואלי. למרות זאת, עדיין השיטה לא נכנסה ל"סל הטיפולים" של קופות ובתי החולים. את יכולה בתום לימודייך לעבוד במסגרות פרטיות. מקווה שעזרתי, רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור