פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שרה | 09:54  27/11/08
אשמח אם תוכלו לתת לי איזושהי הכוונה . אני מאד נמשכת לתחום של מוצרים רפואיים אלטרנטיביים . אני רוצה לתת יעוץ בבתי טבע , לשווק/למכור מוצרים כאלו ואולי בעתיד הרחוק אף לזכות להקים בית טבע קטן משלי ובו לכוון אנשים לפי בעיותיהם . כשגיששתי קצת באינטרנט בלימודי רפואה אלטרנטיבית ראיתי שבכל תחום משלבים כל מיני דברים נוספים כמו תרפיה במגע ועוד שאני לא מתחברת אליהם ולא רוצה ללמוד אותם . לאיזה תחום עלי לכוון עצמי מבחינת לימודים ע"מ להיות ממוקדת בשאיפות המקצועיות העתידיות שלי? ואיפה ניתן ללמוד את זה ? כי ראיתי שיש כל מיני מוסדות ואין לי מושג מה ההבדל ביניהם . תודה מראש על ההתייחסות... תודה רבה
גיל וינבאום | 08:45  28/11/08
שלום שרה! ישנו מסלול שנבנה בדיוק לאנשים עם פרופיל הדומה לשלך. שמכיל בתוכו את לימודי התזונה על בוריה, את השימוש בויטמינים, מינרלים וחמצות אמינו ואינו כולל מקצועות מגע, פרחי באך ורפואת גופ-נפש. למסלול קוראים תזונה הוליסטית והוא מוכר ע"י האגודה הישראלית לנטורופתיה ותזונה הוליסטית, (מצ"ב קישור לאתר האגודה) כמובן שעלייך לבחור באחת מהמכללות המוכרות ע"י האגודה. כך תדעי כי את מקבל מסלול לימוד מקצועי ומבוקר. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור