פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שלי | 08:17  02/07/08
יש לי כמה שאלות 1. מב ההבדל בין תזונה קלינית לטבעית? 2. מה ההבדל בין מכללת אדר לרידמן? 3. במה אני אוכל לעסוק אם אלמד תזונה טבעית? תודה.......
גיל וינבאום | 11:46  02/07/08
שלום שלי להלן התשובות בהתאם לסדר השאלות שלך. תשובה ראשונה: תזונה קלינית מקנה תואר ראשון בתזונה, שיש בכך יתרון כאשר רוצים לעבוד בקופות החולים השונות. תזונה הוליסטית מקנה תעודה מקצועית. היתרון בתזונה ההוליסטית שאת לומדת מספר שיטות טיפול באמצעות תזונה (הוליסטית, סינית, אירוודית) ולא רק גישה תזונתית אחת. תשובה שניה: אני לא מכיר את תוכניות הלימוד של שתי המכללות הנ"ל על בוריין. אך כיוון ששתי המכללות מוכרות ע"י האגודה הישראלית לנטורופתיה ותזונה הוליסטית- שתיהן מוסמכות ומנהלות תוכנית לימוד רצינית. אני ממליץ ללכת לפגישת יעוץ בכל אחת מהמכללות ולהתרשם מהאנשים, המרצים ורמת תכני הלימוד בכדי לקחת החלטה שקולה. תשובה שלישית: אם תלמדי תזונה טבעית תוכלי להיות יועצת בבתי-טבע/ בתי מרחקת או מטפלת בייעוץ תזונתי בחברות גדולות/ מקומות ספא ומרפא או מטפלת בקליניקה עצמאית. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור