פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

קורל | 09:14  28/06/09
היי, בשנה הקרובה אני מתחילה שירות לאומי. בנות השירות מכל האגודות קיבלו הצעה לקורס פסיכומטרי מהחברה smart! במחיר מוזל (בערך..) העניין הוא, שלא אני ולא החברות שלי שמענו על החברה הזאת, על אחת כמה וכמה לא שמענו עליה המלצות או ביקורות. אני לא מכירה אף אחד שעבר קורס בחברה הזאת, ולכן אם אחד מכם לקח את הקורס שלהם אשמח לשמוע מה טיבו. מכיוון שהמחיר לא כל כך זול (למרות שזה לבנות שירות), אני חושבת לשקול קורס של חברה אחרת ואולי יותר מומלצת. כמו כן, הקורס שלהם אורך ארבעה (!) חודשים, עם מפגש פעם בשבוע. לי, אישית, זה נראה קצת כמו מריחה. אני מקווה שתוכלו לעזור לי, ואשמח לשמוע את דעתכם. תודה
אריאלה פרידמן | 13:22  28/06/09
שלום קורל. תראי, לא אוכל להמליץ או לחוות דעתי על קורס של חברה אחרת. אני מניחה שלכל קורס ישנם היתרונות והחסרונות שלו, ואת צריכה לעשות סקר שוק מקיף ולבדוק מה מציע לך כל קורס, אחרי כן תוכלי להחליט מה מהקורסים עונה לצרכייך. יש אנשים שהמתכונת ה"רגועה" של הקורס הייתה עוזרת להם, אם הם עובדים בצורה אינטנסיבית פעם בשבוע יכולה לאפשר להם לסיים את שעורי הבית שניתנים בין לבין. יש אחרים שמרגישים כמוך, ומעדיפים לסיים עם הקורס בחודשיים פלוס, אבל פעמיים-שלוש בשבוע. קחי בחשבון כמה זמן יהיה לך ללמוד, כי עיקר הלמידה מתבצעת בבית, וחשוב שתקדישי לכך כמה שעות כל יום. עוד דברים שאפשר לברר על הקורסים הם כמובן המחיר, כמה מפגשים יש, מי המדריכים ומה נסיונם, כמה היחס אישי וכמה תלמידים יש בכיתה, האם יש אימונים פרטיים, כמה מעודכן חומר הלימוד, כמה סימולציות יש, אילו עזרי לימוד נוספים יש חוץ מהספרים, האם מלמדים הכל מהתחלה או שיש "תנאי קבלה" של בגרות מסויימת במתמטיקה לקורס (תתפלאי יש כאלה) ועוד. חפשי בגוגל אילו קורסים לפסיכומטרי יש, והתחילי לעשות טלפונים.. בהצלחה
סגור