פורום פסיכומטרי ותנאי קבלה- לקריאה בלבד

בהנהלת: מרכז הייעוץ ilimudim  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום פסיכומטרי - המקום לשאול, להתייעץ, לחלוק חוויות וגם לקבל תשובות בכל נושא הקשור לפסיכומטרי כתנאי קבלה למוסד לימוד- להיכן מתקבלים, שיפור פסיכומטרי, פסיכומטרי ללקויי למידה, ציוני סכם וכד'.

מרכז הייעוץ ilimudim

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ארז | 17:31  21/06/09
שלום, אני מאוד שוקל להרשם למסלול של הלקויי למידה באיזי וואי אבל אני לא מכיר אאחד שלמד בחברה הזו ואני לא יודע שום דבר עליה אז אני אשמח אם מישהו יכול להמליץ לי קצת עליה תודה
אריאלה פרידמן | 12:30  22/06/09
שלום ארז, מובן שלא אוכל להביע את דעתי (המשוחדת) על הקורס, או על כל קורס אחר. אחרים יכולים להגיב או לשלוח לך מייל למייל שצרפת. כמו בבחירת כל קורס, תוכל לעשות את בחירתך בצורה מושכלת אם תברר בשיחתך עם החברה וחברות אחרות שמציעות קורס שכזה כמה דברים: מי המדריך ומה נסיונו עם קורסי פסיכומטרי בכלל וקורסים ללקויי למידה בפרט, כמה היחס אישי, מהם עזרי הלימוד, כמה שעורים מקבלים תמורת הכסף, מהן ההתאמות שנעשו בעבור אוכלוסיית לקויי הלמידה, אם יש סימולציות מותאמות, ובכלל- מה אתה מקבל תמורת הכסף שלך. לקורסים שונים יש יתרונות שונים, תוכל כך לבדוק מה מהם יותר מדבר אליך ונראה לך יותר אמין ושווה. בהצלחה
סגור