פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

שלום, אני מתכננת לנסות להתקבל ללימודי אדריכלות באונ' ת"א, אז יש לי כמה שאלות.. 1. מתי המבחני קבלה? 2. האם צריך להביא למבחן חומרים כלשהם חוץ מגליונות? 3. יש איזה אתר שאני יכולה להשיג מבחן לדוגמא? כי באתר של האונ' אני לא מוצאת.. תודה מראש לעונים :)
אלונה | 20:11  25/07/10
את התשובה תקבלי בתוכן מכתב ההזמנה למבחן מיון שנארך בהתחלת חודש יולי. הם נותנים שם הפניה למבחן לדוגמה, מפרטים מה את צריכה להביא.
אלונה | 20:14  25/07/10
שחכתי: שבועיים לפני מבחן המיון את מקבלת הזמנה. אני מדברת על אוניברסיטת ת"א, אני אישית קיבלתי חודש לפני המועד, הוזמנתי ל1.7
היי. קודם כל מזל טוב על הבחירה. אני סטודנטית לאדריכלות שנה ג' ויכולה לומר לך שזה מקצוע מדהים. לגבי התאריך תצטרכי לברר בעצמך - פשוט תתקשרי למזכירות בית הספר (אתר האונ' ואז יחידות אקדמאיות, תבחרי הנהלה ושם תמצאי טלפון ומייל) לדעתי זה בתחילת - אמצע יוני. לגבי חומרים - צריך כלי רישום. מה שאת אוהבת מטושיםן עד לעפרונות. לגבי המבחן - רציתי לספר לך שאני מעבירה מרתונים אישיים (ולא נשאר לך כזה הרבה זמן, אז זה בשבילך) לקראת המבחן. זה מאד ממוקד ואני עוברת על שאלות משנים קודמות, מחזקת יכולות הבעה ורישום ונותנת טיפים ממוקדים. עד כה זה היה מאד מוצלח. אשמח לעזור גם לך . 0524716709
היי. קודם כל מזל טוב על הבחירה. אני סטודנטית לאדריכלות שנה ג' ויכולה לומר לך שזה מקצוע מדהים. לגבי התאריך תצטרכי לברר בעצמך - פשוט תתקשרי למזכירות בית הספר (אתר האונ' ואז יחידות אקדמאיות, תבחרי הנהלה ושם תמצאי טלפון ומייל) לדעתי זה בתחילת - אמצע יוני. לגבי חומרים - צריך כלי רישום. מה שאת אוהבת מטושיםן עד לעפרונות. לגבי המבחן - רציתי לספר לך שאני מעבירה מרתונים אישיים (ולא נשאר לך כזה הרבה זמן, אז זה בשבילך) לקראת המבחן. זה מאד ממוקד ואני עוברת על שאלות משנים קודמות, מחזקת יכולות הבעה ורישום ונותנת טיפים ממוקדים. עד כה זה היה מאד מוצלח. אשמח לעזור גם לך . 0524716709
סגור