פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

אני אחרי תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה ורציתי לעשות הסבה אקדמית לסיעוד בבני ציון השאלה האם המתקבלים על סמך הפסיכומטרי וראיון קבוצתי לומדים אותו מסלול של אלה שהתקבלו על סמך התואר ומבחן קבלה ? כי כפי שהבנתי שהלימודים של אלה שהתקבלו על סמך הפסיכומטרי לומדים בצורה אינטנסיבית וקשה בגלל שיש לי שני ילדים אני מאוד חוששת שמסלול כזה לא יתאים לי
לא מכירה ספציפית בני ציון, אבל קבלה למסלול הסבה הוא על פי זה שיש לך תואר, בלי פסיכומטרי, וראיון אישי (בו מנסים לראות האם את רצינית). מסלול לימודים בהסבה או לא- הבדל לא גדול מבחינת אינטנסיביות. מאוד חשוב בני כמה ילדים שלך, תינוקות או גן\בית ספר והאם יש לך עזרה בן זוג או משפחה. שנה ראשונה זה לימודים עיוניים, הרב המבחנים צריך להתכונן ולחרוש על חומר. משנה שנייה זה התנסויות ותוך כדי גם לומדים. סה"כ שנתיים וחצי עמוסים אבל גם מעניינים ומספקים ובסוף את יוצאת עם מקצוע מצויין גם נותן סיפוק וגם בטחון כלכלי. ממליצה
ילדים כשלעצמם לא עצרו אף אחד שרוצה ללמוד . כולל אימהות חד הוריות. כולל אימהות שיש להן הרבה ילדים. צריך גב, או גב כלכלי או גב משפחתי, אבל ילדים בעצמם הם לא סיבה לא ללכת למסלול כזה
סגור