פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

אלכס-שי ליטובצ'יק | 20:25  17/01/10
שלום אני רציתי לשאול על לימודי סיעוד. עשיתי פסיכו ויצא לי 509 ובגרות 77 , ואני רוצה להתקבל לב"ש ואני צריך מעל 550, השאלה עם כדי לי לעשות עוד פסיכו או שעדיף לי להתחיל לימודים לתעודה ואחרי זה להשלים לתואר... והעם יש עדיין מסלול כזה של "מעשי" ואחרי זה להשלים לתואר??? ואם אפשר גם להמציץ על מוסד המתאים למקצוא זה... תודה מראש אלכס-שי
רוי | 11:49  18/01/10
אתה יכול להתחיל במסלול הסמכה ללא תואר ולאחר סיום - להשלים לתואר (עוד שנה וחצי) . אבל זה לא כ''כ כדאי מבחינה כספית (יוצא יותר יקר). אין יותר מסלול מעשיות בארץ - מסלול זה נסגר לפני כשניים.
ליליאנה ליליאנה | 17:47  18/01/10
אלכס קשה לתת לך תשובה חד משמעית. אם אתה חושב שאתה יכול להשיג את הציונים הדרושים כדי להתקבל לתוכנית אקדמית - אז לך על זה!!! אך אם אתה לא בטוח, אתה יכול ללמוד בתוכנית ללא תואר, לסיים לימודים כאח מוסמך, להתקבל לעבודה ולהשלים לתואר בלימודים של פעם בשבוע במשך 3 סמסטרים (בערך) בבית חולים מאיר בכפר סבא יש תוכנית כזו והיא נמשכת 3 שנים ו- 8 חודשים כי לומדים 5 ימים בשבוע משעה 8.00 עד השעה 13.00. זו תוכנית נוחה המאפשרת לסטודנטים לשלב עבודה ולימודים. לפרטים נוספים על כל תוכניות הלימודים פנה ללינק המצ"ב
סגור