פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום ! רציתי לדעת משו מאד חשוב לי. אני רוצה ללמוד הנדסת תעשייה וניהול באונ' תל אביב. כרגע הציונים שלי[פסיכו + בגרויות] לא מספיקים... אם אני אעשה 5 יחידות בפיזיקה אז הסיכויים הם כמעט בטוחים ! [אני מקבל גם בונוס על עוד 5 יחידות, וגם בונוס שהאונ' נותנת לציון המשוכלל]... עכשיו השאלה שלי היא כזאת אם אני עושה את הבגרות של פיזיקה 5 יחידות בקיץ [המועד היחידי שיש] - האם אוכל להתקבל עוד באותה שנה למסלול ?! תוך כמה זמן נותנים ציוני בגרות ?! אם לא זה תוקע אותי בשנה שלמה... מה אפשר לעשות ? חבל שאין בגרות חורף בפיזיקה ...
מורן ששון | 21:14  20/02/11
שלום שאלה מצויינת תלוי באיזה אונברסיטה / מכללה אתה רוצה ללמוד אם יש רישום מאוחר והביקוש לאותה פקולטה עליך לברר זאת מול מוסד הלימודים הרלוונטי בו אתה רוצה ללמוד רוב האונברסיטאוות מודעות לכך שיש בגרויות קיץ בפרט בפזייקה ורבים התלמידים שנגשים אליהם לכן מתחשבות אך תפקידך הוא להגיש את הבקשה ללימודים כבר מעכשיו עם מכתב מצורף שאתה ניגש לבגרות קיץ כך שברגע שמתקבליםהציונים יש להם כבר את כל הנתונים לגביך והם רק מצרפים את הציון בפיזיקה לך ישירות לאונברסיטה /מכללה המבוקשת ברג שאתה מקבל את הציון בפזיקיה בערך חודשיים אחרי ותגיש ישרות לאגף רישום בהצלחה
סגור