פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מתן | 20:40  29/08/10
במשך השנה האחרונה שיפרתי בגרויות ככה שהיום אני זכאי לתעודת בגרות מלאה ,המיקצוע האחרון שעשיתי היה בספורט שמישום מה החליטו שאין לי למרות שאני זוכר בבירור שעשיתי אבל עברו כמה שנים אז הסכמתי לעשות שוב את הבחינה וקיבלתי 70 בבחינה ,אחרי שעשיתי את הבחינה לא הצלחתי ליתפוס את המזכירה בבית הספר ביגלל שבדיוק היה חופש גדול ככה שהצלחתי לתפוס אותם רק לפני שבועים פיתאום היא מודיעה לי שהיא כבר הכינה את התעודת בגרות ושזה נורא בעיתי כי היא החליטה לתת לי פטור בספורט כי לטענתה לא הגשתי לה את הציון בזמן אבל ביגלל שאני מיתעקש להוסיף את המיקצוע הזה הם לטענתה עובדת עצות ושואלת אותי עם אני מסכים להוסיף מיכתב שעשיתי גם בגרות בספורט האם כדאי לי לוותר ? מישהוא היה בסיטואציה דומה? זה משמעותי או שזה גם ככה לא נותן כלום הבגרות בספורט?
מורן ששון | 14:02  30/08/10
מתן שלום מקרה ממש מתסכל אין לך שום תיעוד על כך שקיבלת 70 שהרי מן הסתם לא היית זוכר מספר זה לחינם אתה יכול לומר לה בדיוק את תכולת המבחן ואת שאלותיו על מנת להוכיח כי אכן זה יתבצע , האם יש לך זכאות ממילא?, שתדע שספורט זה ציון פנימי לא משנה הציון אלא רק עם עברת או לא לשם הזכאות במידה ואכן מכתב זה מקנה זכאות הייתי רושמת אותו באקדמיה לא נכנסים לרזלוציה של ציונהים פנימיים בברכה
מתן | 14:34  30/08/10
רק שהמזכיה טוענת שהבאתי לה את הציון בספורט מאוחר מידי והיא לא יודעת מה לעשות עם זה עכשיו היא כבר החליטה על דעת עצמה לתת לי פטור בספורט ורוצה להתיעץ עם גורמים במישרד החינוך לי פשוט כבר נימעס מיזה זה כבר ניגרר ככה כמה חודשים טובים ,בתעודת בגרות רואים ציון בספורט או שרק רשום לי שעברתי ?? כי כבר כולם אומרים לי לוותר על זה ושזה לא כזה משמעותי הציון בבגרות בספורט
סגור