פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

יש לי שאלה שאינני מצליחה למצוא תשובה לה באף אתר שמתייחס לבחינות הבגרות. סיימתי את לימודי בתיכון לפני כחמש שנים, עקב בעיות אישיות למינהם לא אספתי את תעודת הבגרות שלי מהתיכון אך הייתי מודעת לציוני הבגרות בבחינות ולמגנים, ככה ששיערתי לעצמי בערך מה יהיו הציונים שיופיעו בתעודת הבגרותהיום אני לומדת פסיכומטרי ומתכננת את צעדי העתידים ולכן לקחתי את תעודת הבגרות מהתיכון. לתדהמתי גיליתי שעשו לי טעות קריטית בציון במתמטיקה... למדתי 4 יחידות מתמטיקה, הגישו אותי על ציון 95, הבחינה חולקה לשני חלקים (3 יחידות ועוד יחידה נפרדת), ב3 יחידות קיבלתי מאה וביחידה השנייה 50 (מבחן שהכיל 2 שאלות שבאחת מהם טעיתי). ניגשתי למועד ב´ ופורסמו הציונים לאחר מכן: 100. בתעודת הבגרות שלי שיכללו את הציון ל82!!!! לא מדובר פה על טעות בציון הבחינה או ערעור על ציון הבחינה מדובר פה בהשמטת בחינה שעשיתי ושכלול שגוי, מה אני יכולה לעשות!?!? האם משרדהחינוך שומר את הציונים של הבחינות ודרך כך אוכל לתקן טעות זו, או כמו כל גוף ממשלתי אחר הוא מתנער מכל אחריות לביצוע טעויות ואי אימות שלהם אחרי יום וחצי בערך. לא נשמע לי הגיוני שאני אאלץ להשלים בגרות במתמטיקה בגלל טעות כה בוטה מצד הבית ספר. הבית ספר, ראוי לציין, מפיל את האחריות עליי ואומר כי לא ניתן להוציא את הציונים שקיבלתי. עזרה!!
אסף ריגר | 14:24  02/02/09
עניתי לך על השאלה בפורום של לחמן... אני מקווה שזה יעזור, בהצלחה!
סגור