פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דניאלה .ת. | 23:25  04/07/07
שלןם אפרת דבר ראשון תודה רבה על התגובה זה היה ממש מהר.... רציתי לדעת אם את יכולה להמיץ לי על מכון הכוונה טוב כי שמעתי די הרבה על אנשים שניגשו למבחני הכוונה והם עדיין לא יודעים מה לעשות או שהציעו להם משהוא שהם ממש לא אוהבים, ואני ממש לא רוצה להגיע למצב כזה. הענין בהכוונה טובה שלדעתי היא צריכה לתת לי יעוץ לא רק במה שמתאים לי אלא גם במשהוא שאני אוהב ואהיה מסוגלת לעסוק בו גם בטווך הארוך
אפרת יצחקי רבינוביץ | 00:30  07/07/07
הי דניאלה את צודקת לגמרי, יעוץ טוב צריך לקחת בחשבון את תחומי העניין שלך בראש ובראשונה וכמובן גם את הכישורים והמבנה האישיותי, כי בהיעדר עניין אין לאדם מספיק מוטיבציה לעבוד בתחום ולספוג את כל המהמורות שבדרך. במכון בו אני עובדת ישנם יועצים מצויינים (מכון אדם מילא) וגם באוניברסיטאות (חיפה, בר אילן, ת"א) קיימת מערכת יעוץ מצויינת. לצערי לא אוכל להמליץ על שמות ספציפיים באתר זה. אני רק יכולה לתת לך מס' טיפים לבחינת היעוץ: בידקי שהיועץ עבר הכשרה מתאימה, בדקי האם יש לך כימיה איתו/ה, תאמי ציפיות בפגישה ראשונה ואימרי ליועץ עם מה היית רוצה לצאת מהיעוץ.בהצלחה
ממליץ מכל הלב(סייעו לי רבות בשאלה איזה סוג עבודה מתאימה לי): www.yaad-hen.co.il/Employment_Consultation.html
סגור