פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רות | 18:02  24/12/12
אז ככה, אני בת 22 (פעם ראשונה שלי בפורום כזה) נרשמתי לפסיכומטרי למועד של סוף מרץ. אני יודעת בוודאות שבשנה הבאה עליי להתחיל ללמוד, מאוד התעניינתי בהתחלה בלימוד עבודה סוציאלית (אבל הבנתי שזה עבודה מאוד קשה -להתעסק עם האנשים הלא פשוטים של החיים ובנוסף לקבל שכר נמוך) יעוץ חינוכי- כדי ללמוד את זה עליי להיות קודם מורה =/ משפטים הביקוש גבוה מידי..לכן הסיכוי למצוא עבודה קלוש.. וצריך פסיכומטרי גבוה כדי להתקבל לאוניבסיטה אני פשוט לא יודעת!!! אוף, חשבתי גם אולי על תקשורת ועיתונות.. אבל שוב..זה מקצוע שמאוד קשה להמשיך איתו אח"כ.. בקיצור, מה לעשות? מן המקצועות שרשמתי מה כדאי ללמוד? תודה...
בקי חיימוב | 11:31  02/01/13
היי רות, נשמע מדברייך שאת נמשכת לכיוון המקצועות ההומניים, דבר אשר יכול להקל עלייך בתהליך קבלת ההחלטות. הייתי מציעה לך להיכנס לאתרנו ולהכיר את תחומי הלימוד תחת מדעי החברה ומדעי הבריאות ורווחה על מנת להכיר יותר אופציות ומותכם להחליט. כמו כן, במרכזנו אנו מעניקים ייעוץ מכווין ומעמיק אשר ממקד ומסייע בתהליך קבלת ההחלטות. אשמח לפרט יותר ולסייע לך באופן אישי. צרי עימנו קשר בטלפון שמספרו 03-5767671. בהצלחה
סגור