פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מוטי 12. | 19:08  14/10/09
שלום רב, התכונות הבולטות אצלי בעבודה כפי שגם "הגדירו" אותי בצבא: מבצע את התפקיד כראוי, אכפתי, מסור, מקצע על הצד הטוב ביותר וגם אופי שקט. בקשר לאופי השקט: אני אוהב לבצע את העבודה בשקט בלי יותר מדי ש"משגעים" אותי על הדרך. עבודת צוות: אני לא אוהב עבודת צוות ברמה גבוהה. אין לי בעיה עם עבודת צוות, בנוסף לעבודה של כל אחד אחראי על חלק מסויים, אבל עד רמת עבודת צוות בינונית - לא שהכל יתבסס על זה. מבין מקצועות ההנדסה הבאים איזה יותר\פחות מתאים לי? הנדסת חשמל הנדסת תעשייה וניהול (מערכות מידע) הנדסת מכונות מדעי המחשב תודה מראש, מוטי.
מנהלת הפורום | 19:31  20/10/09
ממה שאתה מתאר מבין התחומים שציינת הכי פחות מתאים לך הנדסה תעשייה וניהול כי בתחום זה יש יותר עבודת צוות ועבודה עם אנשים.
סגור