פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

טליה | 11:03  03/08/08
שלום, אני מתקרבת לגיל 45 ומאוד מעוניינת להחליף קריירה. מה הסיכוי למצוא קריירה חדשה בגילי, האם ניתן למצוא עבודה ? מה התחומים המבוקשים? האם כדאי ללמוד משהו נוסף? מה בקשר לנסיון בתחום החדש בגילי? כמו שניתן לראות אני מאוד מבולבלת וצריכה עזרה.תודה
לאו | 23:53  03/08/08
אני גם בגילך ומתלבטת בדיוק כמוך, אני לא יכולה לעזור כי יש לי בדיוק אותן חששות, אבל הייה לי מאד לעזרה למצוא פה שיש עוד נשים כמוני באותו גיל שמרגישות שעדיין אפשר לשנות ולהגיע לקריירה חדשה. זה נותן לי כוח. בהצלחה גם לך
אפרת יצחקי- רבינוביץ | 09:35  05/08/08
הי טליה התשובה היא כן כמעט לכל אחת משאלותיך, השאלה באיזה תחום את מעוניינת ומבלי להכיר אותך, דהיינו משאביך האישיים, כישוריך, רקע מקצועי קשה לענות באופן פרטני אלא באופן כללי בלבד. העניין עם שינוי, שהוא דורש זמן ומחירים וצריך מאוד לרצות בו. השאלה גם אם מדובר בשינוי של 180 מעלות או שינוי קטן "בתוך השכונה" כלומר, לתחום משיק או קרוב.בהצלחה
טליה | 15:35  05/08/08
היי אפרת, תודה. אני יודעת ששאלתי בצורה מאוד כללית. האם ניתן לקבל ייעוץ בנושא? איך זה עובד? שיחות? מבחני התאמה?עושה רושם שאני חייבת ייעוץ כי לעיתים, עם הזמן שעובר, כך מדרדר מצבו של הביטחון שלי ביכולתי לשנות.
סגור