פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רציתי לדעת מכל המכללות שמציעות לימודי משאבי אנוש מי הכי טובה או שכולם למעשה אותה הדבר האם מישלב תואמת בלימודיה את שאר המכללות האחרות כמו המכללה למנהל ומכללת רמת גן והאם אצליח להתקבל למקומות עבודה אם לימודי תעודה במקצוע משאבי אנוש מאחר ואין לי ניסיון בתחןם משאבי אנוש אך אני עם המון רצון ומוטיבציה להצליח והאם לימודים במכללת אלבאום כדאיים כי אני תמיד מתעניינת בלימודים שם בעיקר בתחום של טיפול בעזרת בעלי חיים אודה לכם על תשובתכם הכנה
ממליצה על קורס חוץ אקדמי של אוניברסיטת בן גוריון באילת עם מצרה מעולה גב' אורטל חי. לפנות לרוזנה 08-6304529 לפרטים
למדתי ונהנתי מאוד מן הקורס ומשולבת בתחום היום. קיבלתי יסודות והמון טיפים פרקטיים מן הלימודים. כאשר חיפשתי עבודה התייחסו לתעודה שלי בכבוד. קורס ערב, עם מרצה מעולה, שווה מאוד. הבנתי מידידה שלומדת כרגע בקורס, שפותחים מחזור חדש בעקבות ביקוש רב, לאחר החגים.
לכן שאלתי עלאזור המרכז ועדיין לא קיבלתי תשובה
שלומית שלום, אני לא מכירה את הסילבוס במקומות אחרים, אך אוכל לשתף אותך בלימודים שלמדתי במכללת ר"ג. אני לומדת במכללה לתואר ראשון ובמקביל עשיתי גם לימודי תעודה במשאבי אנוש לפני סמסטר. המטרה שלי הייתה להשתלב בשוק העבודה במקביל לתואר ולצבור נסיון. אכן, לפני 4 חודשים השתלבתי בתור עוזרת מנהלת משאבי אנוש בחברה גדולה. הייתי מאד מרוצה מהקורס, מהתוכנית הפרקטית, אך יותר מכל מצוות המרצים ובעיקר מדפנה דורון. בהצלחה בכל, יפית
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:28  18/03/08
הי שלומית היות והתחום של משאבי אנוש אינו נלמד כתואר, אלא רק כלימודי תעודה ואת עיקר התחום לומדים דרך עבודה, אז אין לי המלצה לגבי מוסד לימודים ספציפי. אני מציעה להשוות בין תוכניות הלימוד השונות, ולבחון היכן התוכנית מקיפה ביותר והמעניינת ביותר. כמו כן, נסי לשוחח עם מנהלי משאבי אנוש כדי ללמוד יותר על התחום ומה נדרש. תוכלי ללמוד על התחום גם דרך קריאה של תיאורי עיסק הנמצאים בספריות מקצועיות. לגבי אלבאום- איני יכולה להמליץ על מכללה כזו או אחרת, אני רק יודעת שהם מלמדים שיטה מאוד ספציפית ותצטרכי לבדוק היכן בוגריהם משתלבים בעבודה. לגבי טיפול באמצעות בע"ח, אני לא מכירה את התוכנית הספציפית שלהם. בהצלחה
סגור