פורום לימודי שוק ההון

בהנהלת: יניר כתב  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו לקבל מענה לשאלות הנקרות בדרככם ללימודי שוק ההון: מה בדיוק לומדים? איזה תעודה מקבלים? מה הם ההתמחויות בתחום? מה מצב שוק העבודה? כל זאת ועוד בפורום שוק ההון

יניר כתב

מרצה במכללת אפיק פיננסים, רואה חשבון, סוחר כעשר שנים במניות ומטח

אורן | 21:50  24/08/08
נועם שלום אני סודנט שנה שניה למנהל עסקים התמחות במימון שאיפתי בעתיד היא להיות יועץ השקעות באחד הבנקים, ניסיתי כמה פעמים ללא הצלחה להתקבל לבנקים בתפקידים התחלתיים (בנקאי טלפוני וכו') ובתי השקעות לא מוכנים אפילו לעיין בקו"ח שלי מכיוון שאני לא גר מספיק במרכז לטעמם ואני שואל איזה תפקידים נוספים אוכל לחפש שיתנו לי נסיון ודחיפה קדימה לעבר מטרותי ? טלר ? חברות ביטוח ? חברות אשראי ? אשמח לשמוע את עצותיך תודה
מנהל פדגוגי | 22:11  24/08/08
אורן שלום, שאלה רצינית: האם יש לך עבר פלילי או שפיזרת עשרות צ'קים ללא כיסוי? בברכה, נועם.
אורן | 17:24  25/08/08
אני אחדד את שאלתי : לא עברתי ימי מיון ל 2 בנקים פעם אחת בגלל הדינמיקה הקבוצתית ופעם שניה בגלל הסימולציות, בתי השקעות טוענים שאני גר רחוק מידי מהמרכז, אני בתהליך נוסף לעוד בנק אבל אני מתכונן לאפשרות שגם אליו לא אתקבל ושואל האם תפקידי טלר, שירות טלפוני בחברות ביטוח או שירות טלפוני בחברות אשראי יכול לעזור לי לקו"ח ולפיתוח הקריירה ואולי בעוד שנה אנסנ שוב את הבנקים ?
מנהל פדגוגי | 19:11  25/08/08
יכול להיות שאתה פשוט קצת ביישן. במידה ואכן כך, כל תפקיד בבנק יעזור לך להפתח לתחום. הרי כן מזמינים אותך לראיונות. אז מה שנשאר זה לתפוס קצת את השפה ולקבל יותר ביטחון עצמי דרך צבירת ניסיון שטח בסניף בנק. עדיפות לטלר בבנק. במידה ואתה הולך על חברות ביטוח, גש לבחינה ביסודות הביטוח בכדי שתוכל להתקדם גם שם. שרות טלפוני בחברות אשראי הכי פחות מוצלח להמשך.
סגור