פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שלום, אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בלימודי עבודה. את התואר הראשון סיימתי בהצטיינות בפתוחה. היום אני מעוניינת בהסבת אקדמאים לתחום של הוראה מתקנת בשפה/חשבון/אנגלית לילדים עם ליקויי למידה בחינוך הרגיל. מה המסלולים? איפה מומלץ? האם ישר אפשר להתחיל לעבוד כמורה מתקנת או שחובה קודם ניסיון בהוראה פרונטלית? תודה רויטל
מנהלת פורום לימודי חינוך | 13:58  19/02/15
רויטל שלום ותודה על פנייתך. לימודי הוראה מתקנת נלמדים במסגרת של לימודי תעודה והתמחות ואת צריכה להגיע כשבידך תעודת הוראה. - לימודי הוראה מתקנת – דרכי הערכה והתערבות בכיתה, בעברית ובחשבון - מיועדים לבעלי תואר ראשון ותעודת הוראה. - לימודי הוראה מתקנת וכלי אבחון באנגלית מיועדים למורים לאנגלית, במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית או למאבחנים דידקטיים בעלי תואר ראשון באנגלית ותעודת הוראה, תואר B.Ed והסמכה להוראת האנגלית. אז מה המסלול? הסבת אקדמאיים באחת התכניות המתאימות (בהתאם למסלול בו בחרת) ואז לימודי תעודה בתחום. בהצלחה! לשאלות נוספות, אשמח לעמוד לרשותך בפורום זה, רוית- מכללת אורנים
סגור