פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

דנית | 23:32  12/05/09
סיימתי תואר שני בלקויות למידה ללא תעודת הוראה. בחיפוש העבודה כעת אני נתקלת בקשיים ומגלה שזאת הייתה טעות. באיזה מוסד באזור המרכז מומלץ להשלים את לימודי התעודה והאם קיימת התמחות בהוראה מתקנת או שעלי ללמוד חינוך מיוחד?
שני צור | 08:32  13/05/09
אני ממליצה לעשות תעודת הוראה. יש כמה מכללות טובות במרכז (לוינסקי, הקיבוצים, בית ברל ). אני ממליצה לך ללכת ליעוצים בכל מכללה ולראות לאיזה מכללה את יותר מתחברת.
דנית | 11:01  13/05/09
תודה רבה על התשובה המהירה. לגבי ההתמחות, האם קיימת התמחות בהוראה מתקנת, או שכדאי ללמוד חינוך מיוחד?
שני צור | 12:34  14/05/09
בתוך החינוך מיוחד בדרך כלל נמצאת התמחות בהוראה מתקנת בתחום מסוים.
אביטל | 23:22  13/05/09
היי דנית. אני מתעניינת בתחום בו למדת תואר שני. אוכל אולי לקבל את המייל שלך בכדי להתייעץ עימך? תודה, אביטל
דנית | 11:54  14/05/09
הי אביטל, שילחי לי את המייל שלך ואחזור אליך בשמחה עם כל הפרטים. יום טוב.
אביטל | 13:51  15/05/09
בס"ד הי דנית. זה המייל שלי: meital-cohen@g.co.il אשמח אם תכלי לחזור אליי עם פרטים על התואר השני. תודה, אביטל
ראובן | 16:27  14/05/09
אם את רוצה לעסוק בלימוד בתחום שלך את תצטרכי לעשות תעודת הוראה בחינוך מיוחד. אני עברתי הסבה להוראה מתחום שלא קשור לחינוך ולקח לי שנה וחצי להשלמת התעודה, אולי לך משך זמן הלימודים יהיה קצר יותר כי את בעלת תואר שני בתחום החינוך. עצה שלי- תבררי לגבי המכללות לחינוך, מקבלים שם הרבה יותר ניסיון מעשי שבאמת עוזר, לעומת האוניברסיטאות שנותנות פחות התנסות בשטח. אני אישית למדתי בבית ברל, השכר לימוד שם אוניברסיטאי (בערך 10,000 ₪ לשנה) והמקום מקצועי מאוד בתחום החינוך וההוראה. בונוס נוסף הוא המקום עצמו... ממש ירוק ונעים, מציע לבדוק את המקום לפני קבלת החלטה.
סגור