פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שלום, לאחר 19 שנות נסיון בתחום המחשבים, אני מעוניינת לעשות הסבה להוראת מחשבים ומתימטיקה. יש לי תואר ראשון בביולוגיה, מדעי המחשב ותעודת הוראה מהאוניברסיטה העברית בירושליים. שאלתי היא למי אני פונה ע"מ לחפש עבודה בתחום ואלו מסגרות פתוחות בפניי חוץ ממשרד החינוך.
שני צור | 10:55  18/05/08
אם אין לך תעודה במתמטיקה ומחשבים, את צריכה קודם לעשות את התעודה. לחפש עבודה האפשרות הכי טובה היא משרד החינוך, כי שם יש ביקוש אדיר למורים, אולם אפשר גם במועדוניות, מכוני בגרויות ושיעורים פרטיים
מירי | 09:47  19/05/08
תודה על תשובתך. לא הבנתי למה הכוונה : תעודה במתמטיקה ומחשבים. האם תואר ראשון במדעי המחשב ותעודת הוראה (אמנם בביולוגיה) לא מספיק ? מירי
שני צור | 08:14  20/05/08
רשמית זה לא מספיק. אם הדברים היו מתנהלים לפי החוק הפורמלי - כל מורה אמור ללמד את המקצוע אליו הוכשר בתעודת ההוראה. בפועל, יש חוסר מורים בלא מעט בתי סספר ויכול להיות שיתנו לך לעבוד במקצוע אחר למרות שלא הוסמכת אליו, אבל זה לא בטוח - במיוחד בגילאי העל-יסודי. בכל מקרה יש (לפחות אצלנו, אבל בטח גם במקומות אחרים) תעודת הוראה במתמטיקה ומחשבים, ואת יכולה לעשותה כדי שתוכלי ללמד במקצועות אלו
סגור