פורום לימודי חינוך

בהנהלת: שלי גזנבי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום ניתן לשאול שאלות על לימודים בתחום ההוראה והחינוך. הפורום מיועד למועמדים, לסטודנטים לעתיד ולסטודנטים בהווה לחינוך והוראה.

שלי גזנבי

שלי גזנבי- יועצת לימודים בכירה במרכז המידע וההרשמה של מכללת אורנים.

שני | 12:29  07/12/07
אני אקדמאית מתעניינת בלימודי הסבה ליסודי עם התמחות,חברה מהתחום אמרה לי שעדיף ללמוד גיל הרך הכולל א-ב כי אז את גם גננת וגם ישבצו אולי בבית הספר בכיתות גבוהות הכל תלוי במנהל ובמכסת השעות,אך אני לא רואה את עצמי ממש גננת למרות שהבנתי שהשכר טוב יותר ועם זאת אמרה שאין דרישה למורות ללשון וספרות ביסודי ומחנכת תלמד את אילו בכל מקרה...אך אילו התחומים המעניינים אותי ופחות מתמטיקה ואנגלית הדרושים יותר...מה לעשות והמסלול שעליי לבחור לא ממש ברורים לי יתרונותיו וחסרונותיו...אנא עזרתכם
טלי ששון | 09:56  09/12/07
שלום שני, כיום חסרים מורים לבתי הספר היסודיים במדינת ישראל ולכן משרד החינוך העניק השנה מלגות למי שבחר ללמוד במסלול זה. סיכוייך למצוא עבודה לאחר הכשרה בתחום זה הינם גדולים. כמו כן, כדאי לך ללמוד במה שתאהבי יותר - אל תשכחי שמדובר בעבודה קשה אך מצד שני היא עבודה עם הרבה סיפוק. לא כדאי ללמוד דברים שאחר כך לא תאהבי לעשות.
שירה | 11:01  09/12/07
אני גם שמעתי שיש חוסר אדיר במורים ביסודי. אני מכירה את המסלול במכללת לוינסקי וזה מסלול מעולה
רותם | 14:34  09/12/07
היי! אני לומדת במכללת אחווה - ממליצה בחום, לימודים מאוד מעניינים! נראה לי שהיתרון הכי גדול כאן במכללה הוא שהכיתות קטנות, ככה שהיחס מאוד אישי..! שיהיה המון בהצלחה!
עינב | 23:23  09/12/07
את יכולה לספר לי יותר על המסלול שם? יצא לי פה ושם לשמוע על המכללה אבל הייתי שמחה לדעת מה מיוחד במסלול לימודים שם ומה מקנה לי תעודה ליסודי.
יעל | 16:24  13/12/07
היי שני,אני מסכימה עם טלי,לכי בעיקבות ליבך.. כסטודנטית בבית ברל אני יודעת שיש פה כמעט את כל המסלולים והחוגים האפשריים בחינוך. את מוזמנת לבדוק. בהצלחה
רעות | 09:25  20/12/07
אני יודעת שחסרים מקצועות ביסודי בכל התחומים. עובדה שמשרד החינוך נותן מלגות לכל התחומים ביסודי. אני מכירה את המסלולים במכללת לוינסקי וכל התחומים ביסודי מאוד מענינים. לכי עם הלב שלך לדעתי
סגור