פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

שלי | 23:18  10/08/07
שלום, אני מיועדת להתחיל ללמוד שנה הבאה עבודה סוציאלית במכללת אריאל לאחר התלבטויות קשות וארוכות כבר שילמתי מקדמה...... והתחיל כל הבלאגן הזה שהם הכריזו על עצמם כמרכז אוניבסיטאי, לא ממש מענין אותי אם זה יאושר או לא אני מרוצה ממה שבחרתי והמקום, הענין היחידי שמטריד אותי זו העובדה שישי בלאגן מסביב ויהיו לו השלכות השאלה אם יהיו לכך השלכות מהמועצה להשכלה גבוהה ומשרת החינוך....לגבי הסטודנטים שמיועדים ללמוד במסלולים שכבר מאושרים....האם יש סיכוי כזה שמבטלים אישור למסלול שכבר אושר או כל סנקציה אחרת של החרמה...... כי ככה המגמה נראת כרגע וזה נראה לי ממש לא פייר כלפי סטודנטים שבאים ללמוד! האם יכולות להיות לכך השלכות בשוק העבודה ? עדף לי לעבור מוסד???
שירי ליברמן | 13:30  12/08/07
שלום שלי שאלות מסוג זה כדאי שתבררי מול משרד החינוך והמל"ג
שירי ליברמן | 13:54  19/08/07
שלום שלי אני ממליצה לך לפנות לבירור מול המועצה להשכלה גבוהה לגבי האישורים ולמשרד החינוך . בהצלחה
סגור