פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

דורית | 10:41  26/03/07
אני כרגע בתחילתו של תהליך ההרשמה ללימודים אקדמאים לתואר ראשון בכיוון של מדעי ההתנהגות,כאשר מטרתי הסופית זהו תואר שני בריפוי באומנות. אינני יודעת איפה ועם מי ניתן לדבר על מנת לקבל מידע על פי נתוני האישיים לגבי תואר ראשון שיתאים לצורך לימודי תואר שני בנושא זה. אני מאד ישמח לקבל איזשהו קצה אינפורמציה בנושא
מנהלת הפורום | 10:04  27/03/07
שלום דורית תואר במדעי ההתנהגות הוא בהחלט כיוון טוב ומתאים להמשך לימודים בתחום כדאי שתצרי קשר עם "האיגוד הישראלי לתראפיה ע"י יצירה והבעה- י.ה.ת." טלפון: 08-9466434 לינק לאתר- http://www.yahat.org/about.asp
אלון האס | 23:48  08/04/07
לצערינו, ההגדרות שבתחום ההכשרה המקצועית בתרפיה באומנות רק מחריפות - ישנה איזו סאגה מוזרה שכבר שנים מנסים להגדיר מי מפקח על התרפיסטים באומנות ומה הם הכללים ועד לרגע כתיבת שורות אלו הדברים לא ניקבעו. בעיקרון, גם יהת לא ממש יענו לך על השאלה, כי החוק שמגדיר מי רשאי להכשיר ומה הדרישות עדיין לא חוקק. מה שמקובל הוא שכל מי שסיים תואר ראשון יכול להיות מתאים במידה ויש לו גם רקע מתאים בתחום אומנות ספציפי וגם מספר מקצועות בסיסיים בתחום הפסיכולוגיה - מדובר במיוחד על שישה מקצועות בתחום - כמו מבוא לפסיכולוגיה, פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכופתולוגיה וכדו' כל אחד מהמוסדות קובע לעצמו כרגע את ההגדרות המתאימות לו - ואין אחידות בדרישות האלו - אז מה שכדאי זה ליצור קשר עם הגוף שבו את מעוניינת ללמוד בהמשך ולבדוק איתם מה הם דורשים מהסדטונטים שנרשמים
סגור