פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

תמר | 14:21  24/05/08
אני מתעניינת בנוגע ללימודי תעודה במשאבי אנוש (לקראת סיום תואר) ברצוני לדעת היכן ניתן ללמוד והאם מקומות שהם יותר ממולצים תודה ויום טוב תמר
זיו | 11:51  25/05/08
היי תמר אני מניח שקשה לקבל המלצות אובייקטיביות כי כל אחד בעצם יכול לכתוב רק על המקום בו הוא למד. בכל זאת, אשמח לספר שאני למדתי במכללת אחווה. התואר הוא בעצם של אוני' בן גוריון בנגב. הלימודים באחווה מאפשרים לך להנות מכל העולמות: גם לימודים ברמה גבוהה, גם סביבה איכותית וקשובה, גם תנאים נוחים וגם תואר של אוניברסיטה (וכמובן גם עלות של אוני'). בקיצור, אני ממליץ בחום :). בהצלחה בכל דרך שתבחרי
הילה | 08:38  26/05/08
רציתי לדעת עוד פרטים לגבי מכללת אחווה: 1) כמה ימים בשבוע לומדים במכללה? 2) בקשר לקורסים, האם יש אפשרות שהמרצים ייתנו סיכומים, או שאנחנו בתור סטודנטים צריכים לסכם לבד?
שני28 | 22:01  21/06/08
אני ממליצה ללמוד לימודי התנהגות. אחרי שסימתי, המשכתי ללימודים מוכרים על ידי משרד החינוך במכללת לוינסקי טיפול באמצעות בע"ח. http://www.levinsky.ac.il/units.asp?cat=660&in=53
סגור