פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום! אני מתחיל בשנה הקרובה ללמוד תקשורת שיווקית עם התמקדות בפרסום ושיווק אני מתלבט איפה ללמוד..התקבלתי לספיר אבל בודק גם לגבי עמק הירדן-מכללת כנרת השאלה היא..כמה זה קריטי איפה למדתי בכדי למצוא עבודה בתחום? כי מצד אחד אומרים שהכל תלוי בך וזה לא משנה איפה תלמד אלא הקשרים שיש לך ובאיך שתציג את עצמך ואת הדברים בראיון ומצד שני אומרים שמאוד חשוב איפה תלמד כי מסתכלים על זה בראיון עבודה ואם למדת בספיר אז זה יותר נחשב השיקול שלי הוא שאם אני מסתכל מבחינת רמה אז זה לספיר אבל אם השיקול הוא כלכלי אני אלך לעמק הירדן כי המשפחה גרה קרוב לשם ואז אוכל לחיות חיים נורמליים גם אחרי התואר ולא להתחיל ממינוס וגם האם הרמה בכנרת טובה? תודה עידן IDAN95@GMAIL.COM
אני לומדת בבית הספר לתקשורת באריאל, אחלה מקום, חיי החברה, גרה במעונות ונורא נהנת עם החבר'ה שגרים אתי. אני בחרתי דווקא לא בפרסום אלא בתקשורת דיגיטאלית (שיווק באינטרנט), ואני יודעת שזה תחום נורא מתפתח היום וכל עסק קטן צריך שישווקו אותו באינטרנט, אז כדאי לך ללכת על זה, יש הרבה עבודה בתחום. יש גם התמחו בשיווק ופרסום, שזה מה שאתה מחפש, גם לימודים טובים, אם אתה אוהב את זה אז לך על זה, למה לא? שכר לימוד אוניברסיטאי, ב-15 ליולי המרכז האוניברסיטאי הופך לאוניברסיטה מן המניין, כך שתקבל תואר מאוניברסיטה.. בהצלחה!
סגור