פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

ליאן | 15:28  17/03/11
באוניברסיטה לבין תואר במכללה. דיברתי עם חברה טובה שלומדת במכללה תקשורת והיא סיפרה שאצלם מדגישים את הפן היישומי בלימודים - יש להם מצלמות וידאו שהם יכולים לקחת, שיעורים באולפן, תחנת רדיו ועוד. לעומת זאת היא ציינה שבאוניברסיטאות אין כאלו תנאים ומתמקדים בפן התיאורטי. אני מאוד מתלבטת, אני מתקבלת ללימודי תקשורת באוניברסיטה אך אני לא בטוחה שזה המקום הכי טוב ללמוד בו את התחום. מה דעתכם ? אוניברסיטה או מכללה בתחום התקשורת ?
שרון אשכנזי | 17:26  07/04/11
שלום מעסיק פוטנציאלי מעדיף ויעדיף אנשים שבאים עם נסיון וידע מעשי. האוניברסיאות מציעות לרוב תוכניות עיוניות בלבד כך שאין לך שום יתרון כבוגר אוניברסיטה על פני בוגרי מכללות כשאתה מגיש מועמדות למישרה מסויימת. הייתי מציעה להגיע לפגישות יעוץ מסודרות במוסדות הרלוונטים מבחינתך כדי לשמוע על תוכניות הלימודים ועל אפשרויות כולל אפשרויות התעסוקה בסוף הלימודים. שרון
סגור