פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

היי! אותי אישית מעניין מאוד תחום התקשורת הדיגיטאלית . אבל ממה שראיתי עד עכשיו לרוב המכללות יש מסלולים מאוד מצומצמים בתחום. הייתי רוצה לדעת האם ישנו מוסד שמתעסק רק או בעיקר בתחום הזה. בעיקר בדגש על העיצוב.. תודה ליטל
שרון אשכנזי | 09:16  11/06/09
בוקר טוב ליטל אולי כדאי שתבדקי במכללות המלמדות עיצוב אם יש להם התמחות בתקשורת דיגיטלית. שרון
ליטל | 19:24  11/06/09
ליאת | 10:25  11/06/09
אם זה התחום המעניין אותך עדיף לך להתמקצע רק בזה ולא בלימודי תקשורת כלליים.. אני למדתי מדיה דיגיטלית ביחד עם תואר לתקשורת אבל לא יוצאים מזה מקצוענים בתחום.. אני חושבת שיש את הדסה בירושלים או המכללה הטכנולגית בחולון, שנקר ובצלאל ואולי גם מכללת עמק יזרעאל.. זה בדרך כלל 4 שנים.. בהצלחה!
ליטל | 19:23  11/06/09
לליאת! תודה רבה על תגובתך..היא עזרה לי מאוד. בהזדמנות זו אשמח אם תוכלי לפרט לי היכן למדת תקשורת. אני מעוניינת להחיל שנה הבאה והאמת שלא רק התחום הדיגיטלי מעניין אותי אלא הייתי באמת רוצה לטעום מכל מה שהתחום הזה מציע הבעיה היא שממה שהבנתי אין כל כך הרב אופציות לעבודה בשוק בתחום התקשורת ולכן חשבתי למצוא משהו שיותר מתמקד בתחום הדיגיטליי מאחר ונראה לי כי יש לו יותר ביקוש. אשמח לשמוע את תגובתך ליטל
לליטל אני עכשיו שוקלת להרשם ללימודי תקשורת אינטראקטיבית בבי"ס "חשיפה", דווקא כי נשמע שהם מתמקדים בתחום הדיגיטלי. אבל הייתי בייעוץ שם ואמרו לי שאם אני כן רוצה תואר בתקשורת, יש להם שילוב, יחד עם האו"פ, ואז חלק מהמסלול נחשב לי בנקודות זכות ואפשר לשלב אותו ישר לתואר בתקשורת. כרגע אני קצת מתלבטת אם בא לי את המסלול הזה או באמת לטעום מהכל וללמוד גם את הפן התיאורטי- עיוני במקביל:) בכל מקרה, שם הם אומרים שהם שמים דגש על שיווק לאינטרנט ולסלולר, יחד עם קצת לימודי טלויזיה ועריכה וכל הנלווים...
יובל מנקלי | 12:43  25/06/09
אני מבין שאתן מתעניינות בלימודי תואר ראשון בתקשורת. יש מכללות שמציעות תואר ראשון בתקשורת עם מסלולים שונים להתמחות. אני לומד תקשורת דיגיטאלית. כמו שקודמי אמר, לא יוצאים מומחים בעיצוב מלימודי תקשורת דיגיטאלית. אבל...(!!!) לומדת איתי סטודנטית שלמדה שנתיים בהנדסאים. כשסיימה, היא התחילה תואר בתקשורת פה, באריאל. ואם אין לכן שנתיים לבזבז, הקורסים שאנו לומדים פה, בדיגיטאלית נוגעים בעיצוב. ובאמת, אדם שיש לו חוש לעיצוב, יכול לעשות דברים מדהימים בתרגילים שאנו מקבלים גם בלי ללמוד עיצוב. אני יכול לומר שהדברים שאנו לומדים פה במסלול דיגיטאלית הם דברים ממש מעניינים. תיכנסו לאתר של בית הספר לתקשורת באריאל, אני מאמין שדרכו תקבלו את כל המידע שאתן צריכות.
נווה | 16:34  02/07/09
אני למדתי תקשורת חזותית בחשיפה וזה היה מסלול די מקיף ואחלה אוירה, שעות תרגול במעבדה ומרצים טובים, מומלץ
סגור