פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

איתי | 18:19  27/02/09
שלום הייתי מאוד רוצה לשמוע חוות דעת על מכללת עמק יזרעאל ממישהו שלומד שם או ממישהו שמכיר סטונד שלומד שם זה גם טוב ,כל דבר בעצם. אני יודע על המכללת הזאת שהתואר שהם מציעים בתקשורת הוא מאוד כללי שהחומר הנלמד שם הוא חומר בסיסי שלא מאפשר להתמקד במהלך הזמן לתחום ספציפי , שזה לא מי יודע מה טוב אבל בכל זאת אם יש למישהו משהו טוב להגיד על התואר הזה מאוד אשמח , אולי הוא לא כזה "כללי" כמו שעושים ממנו או משהו כזה , כל דבר מאוד אשמח. תודה!
קח בחשבון שהתואר שלהם שם לא מוכר ע"י המל"ג עדיין...יכול ליצור בעיות עם ההרשאה של התואר בסוף.הם אפילו מציינים זאת בידיעון שלהם.
אני לומדת בבן גוריון ולדעתי זה המקום הטוב ביותר לעשות תואר בתקשורת אני משלבת את זה עם לימודי מזה"ת ומימשל אבל יש עוד הרבה תוכניות מובנות ותוכניות שאת יכולה לבנות בעצמך כנסי לאתר שלהם ותסתכלי בתקשורת www.welcome.bgu.ac.il
סגור