פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום! החלטתי שאני מתחילה בשנה הבאה לימודי תקשורת במכללת עמק יזרעאל. הלימודים שם הם ללא התמחות ספסציפית אלה לומדים את כל הסדנאות והחל משנה ב' מתמקדים נדמה לי ב2 סדנאות ספציפיות. בנוסף יש המון קורסי בחירה. השאלה שלי היא כזאת: במידה ואני אסיים את לימודי התקשורת עם תואר B.A בתקשורת ואקח גם כמה קורסים בפרסום ושיווק, ובדוברות ויחסי ציבור במסגרת לימודי, האם אוכל להשתלב לאחר מכן במקומות עבודה בתפקיד של פרסומאית, בתפקידים שדורשים דוברות ויחסי ציבור? או שהתואר בתקשורת עם לקיחת הקורסים האלו לא מספיק? הם אצטרך להשלים עוד שנה לתעודת פרסום ושיווק?.... מקווה של בילבלתי יותר מדי.... אשמח נורא לתשובות....
שרון אשכנזי | 14:59  19/11/08
הי זוהי שאלה חשובה שהייתי מפנה לעמק יזרעאל וכן מבררת עם בוגרים באיזה מקומות הם השתלבו לאחר התואר. בהצלחה שרון
סגור