פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום שרון, אני מתעניינת מאוד בלימודי תקשורת וניהול במכללה למנהל.הבעיה היא ששכר הלימוד אסטרונומי בשבילי וגם בשביל ההורים שלי.ניסיתי לראות מע' שעות של המסלול ע"מ להבין אם יש אפשרות לשלב עבודה תוך כדי הלימודים אך לא מצאתי לפחות באתר של המסלול שום מע' שתראה בצורה מסודרת באיזה שעה מסיימים בכל יום.נוסף על כך לא מצאתי באתר של המכללה למנהל שום איזכור שרלוונטי לעניין מימון לימודים בעזרת מלגה למי שצריך או בהתאמה לתנאים מסויימים(שני ההורים שלי פנסיונרים שאינם עובדים...אני היחידה שעובדת כיום והמשכורת שלי תספיק אולי למימון שנת לימוד אחת):/. אני אשמח להצעות לא רק משרון אלא לכל מי שבמסלול ויודע משהו. תודה.
שרון | 13:57  28/05/08
קודם כל מנסיון אפשר לעבוד ולהצליח לממן את הלימודים. כמובן במידה ואת גרה עם ההורים. דבר שני לגבי מלגות תבדקי באתר של אגודת הסטודנטים של המכללה למנהל ואת יכולה גם לדבר עם המכללה עצמה לגבי מלגות. עוד עצה לגביעבודה עדיף שתמצאי משהו בערבים. בהצלחה
סגור