פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

לירון | 15:27  01/12/07
שלום, מה אפשר לעשות אם תואר שני שכזה ללא תואר ראשון פיננסי? תודה
שרונה קרני | 14:32  09/12/07
היי אין לי תשובה מוגדרת לכך. מה שכן-בחדרי עסקאות ומסחר מחפשים אנשים עם יכולת חשיבה אנליטית ברמה גבוהה כך שגם מי שלמד תארים ראשונים כמותיים כמו פיזיקה,מתמטיקה,סטט' וכו' ויש לו תואר שני במימון הוא מועמד טוב מאוד-אפילו מצוין. בנוסף -התואר השני במימון יכול לפתוח דלתות למסלולי העתודה הניהולית בבנקים -לדוגמא-מועמד שיש לו תואר ראשון בגאוגרפיה -הסבירות שיתקבל לעתודה ניהולית הינה נמוכה/לא קיימת ואילו עם תואר שני במנע"ס/מימון זה משפר את סיכוייו בהרבה. כמון שגם צריך לקחת בחשבון את מרכיב הגיל וכו'
לירון | 23:02  09/12/07
תודה, אני בעלת תואר שני בביוטכנו' מה דעתך עם אלמד מנע"ס מימון, אוכל להשתלב בבנק? לא מענייון אותי חדרי עסקאות. אני בת 33. תודה שוב
שרונה קרני | 15:18  12/12/07
היי קשה לי מאד לענות על שאלתך. אני ממליצה לך לברר דרך מכרים או דרך הבנקים עצמם מהן הדרישות לכל משרה בבנקים הספציפיים, כל בנק ודרישותיו הוא. בהצלחה
סגור