פורום שיווק ופרסום-לקריאה בלבד

בהנהלת: ד"ר עופר צלרמאיר  |  מסר למנהל/ת הפורום
כיום בעידן האינטרנט המדיה והפרסום האפשרויות רבות. לכן אנחנו כאן לתת לכם מענה לשאלות. מהם תנאי הקבלה? מועדי הפתיחה, תואר בשיווק ופרסום לתואר שני, לימודי ערב? היכן לומדים? אפשרויות תעסוקה? כל זאת ועוד בפורום שיווק ופרסום

ד"ר עופר צלרמאיר

ד"ר עופר צלרמאיר, ראש ההתמחות בשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו

saarben | 13:34  03/07/13
שלום. אני מחפש לעשות שינוי קריירה. עבדתי שנתיים כקופירייטר במשרד פרסום מהגדולים בארץ ועכשיו אני מחפש כיוון יותר שפוי מבחינת שעות ועם שכר יותר מתגמל. האם לדעתך ניתן לעשות שינוי לאזור של שיווק ומרקום ללא צורך בלימודים נוספים? כמובן, שיש לי ידע רב בשיווק, אסטרטגיה ופרסום לאחר שעבדתי על קמפיינים של החברות הגדולות במשק. ואם כן, לאיזה תפקיד אני מתאים (מרקום\תקשורת שיווקית, מנהל מותג, עוזר שיווק)?החלק המעניין אותי יותר הוא אסטרטגיה. איזה תפקיד מבינהם בעל השכר המתגמל ביותר? איזה בעל השעות השפויות ביותר? ושאלה נוספת, האם באמת ישנן שעות שפויות יותר בתחומים אלו (בסביבות ה-8 עד 17)? כלומר, מתי לרוב מתחילים לעבוד ומתי מסיימים בד"כ? האם זה תלוי גודל המשרד? הענף (חברות כמו אסם ותנובה או חברות דיגיטל והיי טק או נדל"ן וכו')? תודה רבה. כל עזרה תתקבל בברכה.
רון שגב פינקלמן | 12:49  22/08/13
שלום לך, אנא פנה לפורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי, שם יוכלו להשיב לך באופן מקצועי ומדויק. בהצלחה.
סגור