פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מר קו | 17:49  15/03/11
אני לא יודע כ"כ מה לעשות. מצד אחד ההורים שלי מאוד דוחפים אותי ומפעילים עלי לחץ ללמוד חשבונאות ומצד שני אני מעדיף ללמוד מנהל עסקים. מה דעתכם ? חשבונאות תבטיח לי מקצוע בטוח בעתיד ? אני אמצא עבודה מהר ? להתפשר עם הוריי או ללכת לפי מה שאני רוצה? בנוסף, איפה עדיף ללמוד - המכללה למינהל זה נחשב טוב בתחום החשבונאות/מינהל עסקים ?
קמפוס אקדמי | 11:58  16/03/11
שלום, במכללת אחוה יש אפשרות ללמוד מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות, אולי השילוב הזה יניח את דעתם של הורייך וכמובן את שלך. קמפוס אקדמי אחוה מהווה שילוב של מכללה בשכר אוניברסיטאי עם איכות ותואר אוניברסיטאי. המכללה הינה שלוחה של אוניברסיטת בן גוריון ועובדת בשיתוף מלא עימה. לאחר לימודים של כשנתיים במכללה עוברים ללמוד את השנה השלישית באוניברסיטה עצמה ומקבלים שם את התואר. לפרטים נוספים מרכז מידע והרשמה 3622*
בוריס | 19:32  17/03/11
אתה יכול גם לבחור תחום שהוא קצת משניהם. חבר שלי לומד לימודי שוק ההון, בלימודים האלה לומדים ניהול תיקי השקעות ייעוץ השקעות ועוד. הבוגרים של המסלול הזה נחטפים בשוק העבודה, מדובר בתואר מאוד פרקטי ומעניין. אני יודע שיש גם קורסים של שוק ההון אבל אם אתה רוצה ללמוד לימודים רחבים יותר ולקבל מקצוע ותואר ראשון אז שווה לך לבדוק. אם אני לא טועה הלימודים נלמדים לתואר ראשון רק במכללת נתניה, שווה לבדוק שם ובעוד מקומות
סגור