פורום חשבונאות ופיננסים-לקריאה בלבד

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום תוכלו להתייעץ ולקבל מענה לשאלות באשר לתנאי קבלה, לתיאור התעודה, למשך הלימודים, לתחומי הלימוד, לתקופת ההתמחות ולמידע רלוונטי אחר. אתם מוזמנים להשתתף ולשתף. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 03-5767671

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לכולם! אני כרגע מחכה לתשובה על קבלתי או אי קבלתי ללימודי כלכלה וחשבונאות בבן גוריון. אם לא אתקבל אשפר פסיכומטרי וארשם שנה הבאה. השאלה שלי היא כזאת- נניח ואקבל ציון טוב בפסיכומטרי הבא (נניח 730) האם כדאי ללמוד באוניברסיטאות הנחשבות או דווקא בבין תחומי? שמעתי מכמה אנשים שלבין תחומי יש יתרונות משלו... ומצד שני הרי בכל זאת אוניברסיטה זאת אוניברסיטה... ואם למישהו יש מושג על תכנית ההמשך ללימודי MBA בבינתחומי למסיימי חשבונאות אשמח לשמוע עליה. תודה רבה מראש
כמי שלומדת בבינתחומי, אני ממליצה ללכת בכל מקרה על הבינתחומי. אני יכולה לומר לך שכמעט כל הסטודנטים בבינתחומי סוגרים סטאז' במשרדי ה-Big4 (ובסופו של דבר זה מה שחשוב). תנאי הלימודים הרבה יותר טובים מהאוניברסיטאות (המרצים, הכיתות, הקמפוס, והיחס לסטודנטים-לפי מה שאני יודעת) ואם יש לך בגרות ופסיכומטרי גבוהים את יכולה לקבל גם 50% מלגה (730 לדעתי זה מספיק- אבל את צריכה לברר) כך שגם שכר הלימוד לא ממש יותר גבוה מהאוניברסיטה במקרה הזה. ויש אצלינו גם סטודנטים שקיבלו מילגות ממשרדי רואי חשבון - כך שאם יהיו לך ציונים גבוהים תוכלי גם להתמודד על המלגות האלה.
שם זמני | 11:49  07/08/10
ברגע שהראשונים יגיעו למשרדים ואנשים יבינו שזו חבורה של ילדים מפונקים שדורשים ומקבלים ציונים שלא מגיעים להם, פתאם לא כל כך מהר יסגרו התמחויות ויקבלו מלגות. אגב מה גובה המלגה ממשרדי רואי חשבון? 4-5 אלף מקסימום כך שזה לא כל כך סוגר בור של 30+ לשנה
סגור